Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elment "randizni" egy kollégájával, órákig együtt voltak, ölelgették és puszilgatták egymást, de más elméletileg nem volt. Nekem ez nagyon fáj. Tudtam, hogy találkoznak, de csak sima találkáról volt szó, de kvázi randi lett belőle.


Azt mondja a párom, hogy megbánta. De undorító amit csinált és nagyon fáj. Már együtt lakunk, évek óta, és szeretem, így nem könnyű elhagynom.


2020. aug. 7. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez már örökre tüske maradna, amíg nincs gyerek ami kötelez, szakíts vele!
2020. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy a párod nem fogyatékos, tehát a "randi" előtt is tudta, hogy nem pusztán barátilag találkoznak, sőt az első közeledésnél is lett volna lehetősége nemet mondani. A kapcsolatotok alapjaival van gond, ha ilyesmibe belement, azt neked most érdemes volna átgondolni, hogy mennyire. Lehet, hogy csak a megszokás miatt vagytok együtt..
2020. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Bocsáss meg neki, mond, hogy ő életed szerelme és örökké míg csak él ő lesz életed értelme...


Vagy.....legyen eszed.

2020. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Barmit teszel, az a ketto kinlodik, mert szerelmesek egymasba. Mindenkinek nehez.
2020. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem teljesen retardált, akkor a találkozó előtt is tudta, hogy randira megy. Sosem bocsátanám meg neki és nem lenne többé bizalom. Szóval fájjon inkább fél évig, de nem lennék többet vele. Nem hagynám magam hülyének nézni.
2020. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki a francba
2020. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Azt állítod hogy elhiszed, hogy "semmi más nem volt"? És ha vele maradsz, nem fogsz éjszakánként ezen gondolkozni? Vagy ha elmegy találkozni valakivel, meg tudsz majd bízni benne hogy nem randira ment megint?

Szerintem értelmetlen az ilyesmit erőltetni, én a helyedben búcsút intenék neki.

Ráadásul ahogy előttem is jelezték, lehetetlen, hogy a párod nem tudta előre mi lesz. Illetve ha nem is, nem volt kényszerítve, hogy ilyesmit csináljon valaki mással. Nem volt tekintettel rád vagy a kapcsolatotokra, és ilyen értelemben majdhogynem mindegy, hogy puszi volt vagy szex. Ez a férfi egy gyenge jellem és ha igazán szeretne, nem tenne ilyet veled, képtelen lenne nem rád gondolni miközben...

Ha együtt maradsz vele, akkor pedig az egy jelzés, hogy "hát ez okés, megúsztad", és máskor is megteheti mert majd kihúzza magát belőle.

2020. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, de én mégis hülye voltam és vele maradtam. Azóta most kiderült, hogy ezután a "randi" után 2 hónappal megcsalt mással de abban már minden benne volt, szex is.
2021. jún. 24. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

az elsőben is, csak még tudta titkolni...

de legalább tanultál belőle

2021. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy már nem vagytok együtt.
2021. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!