Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nehéz megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megérteni, hogy egy nő is elcsábulhat, ha a pasija/férje helyett jön egy sokkal jobb, izmosabb, helyesebb férfi?

Figyelt kérdés

A férfiak ugyanúgy elcsábulnak egy nagyon jó nő láttán és nem hagyják ki a lehetőséget, sőt erkölcsöt is gyártanak belőle, hogy de hát a vadászösztön, meg a pasik ilyenek ez a vérükbe van stb.

Ha egy nő csinálja ugyanezt akkor ő meg egyből csak az r betűs szó lehet. Hogy hogy férfiakra sosem mondják az r betűs szót?


2020. aug. 6. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Írj-kérdezz csak a magad nevében;)
2020. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
79%
Nyugodtan pontozzatok le, de én erre azt mondom hogy állítólag a homo sapiens már "néhány éve" lemászott a fáról. Nemre való tekintet nélkül elvárható volna ALAPÁLLÁSBAN (nyilván nem közös megegyezéssel nyitott kapcsolatban, stb), hogy tiszteljük a másikat annyira, hogy ne "csábuljunk el". A másik számít ránk, és bízik bennünk. Parancsolni kell tudni a vágyaknak. És úgy gondolom, ez nem igényel négy diplomát, meg kisdoktorit.
2020. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
De kedves kérdező ha te elcsábulsz, meg hármasozni akarsz, akkor nem igazán szereted a másikat. Találsz ilyen partnert aki erre vágyik, csak azzal én nem vállalnék gyereket. De én ezt itt most csak siránkozásnak látom. Létezik nyitott kapcsolat, de mint mondtam, az inkább nyitottá válik. De keresd csak ha te ilyen vagy, akkor férfiben is biztosan létezik ilyen.
2020. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23 Miért ne szerethetném? A szeretet és a szexuális vonzódás vagy a kalandvágy egészen más kártyák. Az mond ilyet, aki nem ismeri igazán hogyan működik az ember.
2020. aug. 10. 22:18
 25/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
Ez oké, de akkor olyan partnert keress, aki ezt tolerálja neked. Nem leszek álszent. Én is van, hogy megnézek egy lányt az utcán. De hogy ha úgy lenne, megcsalnám-e vele a barátnőmet? Nem. Számít rám, és bízik bennem. Nem kell mindenféle teológiai sz**sággal túlmisztifikálni a dolgot. Ha neked ad extrát, hogy "vadászgatsz", nem baj. De akkor keress egy hozzád hasonló beálltottságú partnert, és ne ámíts egy másik embert, ne hazudozz egy másik embernek, mert az nemtől függetlenül undorító dolog.
2020. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25 Nem írtam sehol, hogy be akarok csapni bárkit.
2020. aug. 10. 22:36
 27/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
73%
Nem tudom... Az én olvasatomban az "elcsábulás" feltételez egy vagy egyszeri, vagy többszöri, lehetőleg titkos viszonyt. Mondom: A nyitott kapcsolatot mint olyat lehet jól csinálni - ismerőseim között van ilyen. De mondom: ehhez olyan partner kell, akivel előre letisztázzátok az igényeket. Ha mindkettőtöknek megfelel a nyitott kapcsolat, szerintem senki nem kárhoztat egyikőtöket sem. De ha 1.) az olvasatom helyt áll, az mindenhonnan nézve helytelen, főleg ha 2.) a partneredet nem tájékoztatod előre arról, hogy neked igényed van néha "vadászni menni". Így gondoltam.
2020. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

1, A többség megérti, hogy így megy.

2, Ne a férfiakon kérd számon. A férfiak közül szinte mindenki ezt mondja. Ezen az oldalon is nők szokták maguknak kikérni, hogy bizony, a nőknél nem így megy.

3, A férfiakat ugyanúgy elszidják.

4, Amíg a férfiak nem akarnak egy ribizlit megszelídíteni, addig a nők fordított helyzetben igen.

2020. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
70%

Mindkét nem erkölcsöt tud gyártani a hibáiból s magyarázkodik, kifogásokat keres, mégis ettōl még függetlenül elítélik.


Nem értem mi bajod.. én totálisan leszarom azt, hogy egy férfi erkölcsöt magyaráz bele ebbe, ettōl még számomra elfogadhatatlan és távolról elkerülöm az ilyen gondolkodású férfit.

2020. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!