Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nehéz megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megérteni, hogy egy nő is elcsábulhat, ha a pasija/férje helyett jön egy sokkal jobb, izmosabb, helyesebb férfi?

Figyelt kérdés

A férfiak ugyanúgy elcsábulnak egy nagyon jó nő láttán és nem hagyják ki a lehetőséget, sőt erkölcsöt is gyártanak belőle, hogy de hát a vadászösztön, meg a pasik ilyenek ez a vérükbe van stb.

Ha egy nő csinálja ugyanezt akkor ő meg egyből csak az r betűs szó lehet. Hogy hogy férfiakra sosem mondják az r betűs szót?


2020. aug. 6. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, a férfiak nagyobb rhibancok, mint a nők. Ezért nem értik meg, miért nem tuningolja egy nő egóját, ha utána füttyögnek a munkások, vagy egy csomó férjes pasi vagy lúzer meg akarja dugni. Mert ez micsoda visszajelzés....ja, a pasiknak. Egy nőnek ez teher.
2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Miért olyan nehéz megérteni hogy nem minden férfi(nem minden ember) egy ösztön-állat???

Szé napot!

2020. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#2 Persze, nem mind csak a nagyrésze.
2020. aug. 6. 13:51
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Igazából egyik nemnél sem értem meg. Normális ember nem úgy működik, hogy leparkol egy kapcsolatban, aztán amint több haszna van egy másikból, továbbhajt. Legalábbis én nem így lépek bele egy kapcsolatba és nem is tartom intelligens/gerinces húzásnak más esetében sem.


Normális ember azzal jön össze, aki számára megfelelő és vele marad mindaddig, amíg megfelelő, függetlenül attól, hogy ki jelenik meg a képben.


Nem értem, ti milyen nyomortelepen vagy kisebbségben éltek, hogy ez számotokra teljesen normális.

2020. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4 Hm. Tényleg ilyen a "normális" ember? Mit is jelent, hogy normális? Az a normalitás alapja, hogy mit csinálnak a legtöbben, igaz?

A 44 utáni Németországban normális volt az antiszemitizmus. Ha megkérdeztél 10 embert, abból 8 antiszemita volt legalább, tehát elfogadhatjuk ezt normálisnak.

Ilyen alapon biztos vagy benne, hogy a legtöbb ember nem csalja meg a párját?

Most kicsit utána néztem ennek és csak becsült adatokat találtam. Olyan 25%-75% közé teszik azokat az embereket, akik valaha elkövettek megcsalást.

Ezek szerint van esély rá, hogy ez a normális. :)

2020. aug. 6. 14:17
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
25 vagy 75%? Tehát negyed vagy háromnegyed? Azta, ez aztán tűpontos adat. Ezzel az erővel azt is mondhatnák, hogy a fele. Az legalább egy közép érték. De mindegy is. Ne gyere azzal, a Náci Németországban mi volt a normális mert ott is sokan tudták, hogy ez nem normális. Vannak alapvető emberi értékek például, hogy a társadnak nem hazudsz, nem vered át, nem csalod meg. Ezek több ezer éves értékek, ezekhez képest az, hogy mi zajlott néha itt ott, lényegtelen. Ráadásul a múlandó "normákról" szinte mindig kiderül, hogy a nagy egészhez képest erkölcstelen, ezért múlandó.
2020. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Ezek több ezer éves értékek, ezekhez képest az, hogy mi zajlott néha itt ott, lényegtelen."


Rendben. Elfogadom érvnek. A muszlim országokban több ezer éve és a mai napig normális a nőkkel szembeni elnyomás. Tehát akkor mi az érték abban, hogy valami normális?

2020. aug. 6. 14:58
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

A muszlim vallás egy szellemi eltévelyedés, bocs. Azok az értékek tekinthetők időt állónak, ami vallással és attól függetlenül is működnek. Amúgy az ószövetségi időkből is csak a 10 parancsolat az, ami mindenkinek lett szánva. Az összes többi, mózesi törvény csak az ókori zsidóságnak szólt.

Az iszlám vallás az ő követőinek szól. Ha náluk norma, hát legyen. A szekuláris világ és egy vallásos társadalom közötti különbség, hogy míg az iszlám Istent állítja a középpontba (vagyis az általuk elképzelt Isten képet) és a hagymányt,addig a szekuláris világ az embert. Tehát te itt most kaptál annyi könnyebbséget, hogy nem Isten irányában vagy felelős, ha nem vagy vallásos, csak az embertársaid irányában. Hol, mikor létezett olyan társadalom, ahol hazudni, csalni, esküt szedni okés volt? Sehol.

2020. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én azzal készséggel egyetértek, hogy az iszlámhoz képest a zsidó-keresztény nyugati civilizávió egy magasabb erkölcsi nívón áll. Mindemelett viszont 1,8 milliárd muszlim van ma jelenleg, ami nem kevés.

Ezek szerint elég sok ember el tud tévelyedni, ha a környezte erre a muszlim elkölcsre tanítja.

Miből gondolod, hogy a keresztény erkölcsnél nincs feljebb? Vagy a humanizmusnál nincs feljebb?

"míg az iszlám Istent állítja a középpontba....,addig a szekuláris világ az embert." Ezzel is egyetértek, viszont azzal már nem, hogy ez lenne a megoldás.

Az ember van a középpontban és ez órási gond amikor fenntartható társadalmat szeretnénk létrehozni.

Hol írtam, hogy csalni, hazudni és esküt szegni szeretnék? Létezik nyitott kapcsolat is, ahol ez a része.

2020. aug. 6. 15:20
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Na bumm, akkor az egész beszélgetésünknek nincs értelme. A dolog valahogy a megcsalás felé ment el, én ebben az értelemben néztem a dolgot. A nyitott kapcsolattal semmi baj, ha kölcsönösen erre vágynak (míg a tapasztalat általában az, hogy az egyik fél ezt akarja, a másik pedig belemegy, hogy ne veszítse el) Hiszen ez semmilyen szekuláris normát nem sért.

Ami a fenntarthatóságot illeti, számomra is létfontosságú dolog, de én speciel ha nem is vallásos, de valamilyen szinten hívő(?) vagyok, és számomra az ember legszentebb felelőssége a Föld kertésze/gondnoka lenni, nem kirablója. De erről már annyian írtak annyi félét. A fenntarthatóság minden hívő ember alapvető értéke kéne legyen. És bárkié, akinek van józan esze és tudja, hogy ha elpusztítjuk a bolygót, nincs hova menni. De ha lenne hova menni sem lenne etikus tönkre vágni a bolygót ami életet adott nekünk.

Az kérdezed, a keresztény erkölcsnél vagy a humanizmusnál nincs feljebb? Jelenleg nincs, de csak azért, mert a fenntarthatóság józan ésszel része ennek.

2020. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!