Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori, hogy a szerető több év után így szakít?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 év volt. Voltak hullámvölgyek. Én 2-szer szakítottam, mindig közöltem vele és ha utána keresett, hogy beszéljük meg nem tagadtam meg tőle. Voltak nagy békülések. Most Ő szakított, eltűnt, köddé vált. Voltak előjelek, kritizált néha amit azelőtt soha, elmaradt a becézés. Tehát kiszeretett belőlem. Ennek lassan egy hónapja. Hetente szoktunk találkozni. Mindig Ő keresett mert így volt biztonságos. A 2. héten hívtam, felvette. Mondtam neki "nem kellene nekem valamit mondani" , elfojtott hangon annyit szólt "most nem jó" azóta sem keres. Elég egyértelmű. Nem azon vagyok kiakadva, hogy vége lett. A szeretői kapcsolatok nem tartanak örökké, nincs kiteljesedés a korlátozott viszonyok miatt. Azt viszont nehezen dolgozom fel, hogy így.Miért nem lehet legalább annyit mondani "vége". Nem vagyunk már mai gyerekek 50 + korosztály. A hisztizés meg igen távol áll tőlem. Egy higgadt, nyugodt embernek tartom magam. Tudom, hogy divat manapság így lelépni. Főleg középkorú férfiak válasza érdekelne. Ti egy hosszabb viszonyt hogyan szakítottatok meg?

2020. aug. 5. 18:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elsősorban az elhagyás módjával. A szex kimaradását már meg is szoktam. A szervezet tud alkalmazkodni, ha nincs inger. Több volt mint csak szex kapcsolat, sokat beszélgettünk. Tudtunk egymás életéről. Része volt az életemnek.
2020. aug. 13. 18:48
 12/21 anonim válasza:
100%

Kedves 6 os nem tudom hogy olvasod e de lenne hozzád egy kérdésem. Mivel én is sajnos ilyen cipőben járok most. Én vagyok a lány tehát hogy. Mennyi időt kellett volna türelmesen várnia a szeretődnek amire talán azt mondod hogy hmm igen ez tényleg szeret és kiáll mellettem stb. 1 év? 3 év? Mennyi.

Én pl nem tudom hogy mit tegyek türelmes vagyok mindent megteszek amit kér elfogadó vagyok ha ritkán ír ha ritka a tali stb. De mégse vagyok jó. Pedig örülnék ha fel vállalna egyszer. Köszi a válaszod előre is

2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12!

Tudtam, hogy szeret, hiszen éppen azért akart többet, mert egy normális kapcsolatot szeretett volna velem. Én is gyakran gondoltam arra, hogy elhagyom a barátnőmet és akkor tudunk egy igazi kapcsolatot kezdeni. De váratlanul jelent meg (újra) az életemben és elmondtam, hogy bár vannak gondok a barátnőmmel, de még együtt vagyunk.

Én is szerettem, de már abban korban vagyok, amikor át kell gondolnom, beleugrok-e egy új kapcsolatba. És nem állt össze kép, nem tudtam elképzelni a közös életünket. Ezt a viszonyt sem kellett volna elkezdeni, mert a végén pont' azt érezte, hogy csak szeretőnek jó.

Néhány hónapig tartott ez az egész. Amúgy sem vagyok az a szerető, vagy szerető tartó típus, nem kell nekem az ilyen stressz.

2020. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Kedves 13 as köszönöm a soraidat. Lehet hogy ugyan abban a helyzetben van és így gondolkodik az a férfi is akinek én vagyok a szeretője. Olvasva soraidat mivel ez egy anonim oldal bevallom be könnyeztem. Megértelek kicsit téged is és az én szeretőmet is. Azt még meg kerdezhetem hogy "Lehet, hogy már vele élnék, ha türelmesebb". Ez kB mennyi időt takarna? 2, 3 év? Vagy lehet akkor se?

Az én szeretőm egyébként bár 2szer vált de ez régen volt most nem házas csak barátnője van, gyerek nincs, és van egy betegsége a nőnek szerintem sajnalatbol van még vele. De én tényleg szeretem és bármit meg tennék érte, és szenvedek így is de ha elhagyna nem bírnám ki... És szerintem sosem késő elkezdeni ujjat egyszer élsz

2020. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani. Az én barátnőmnek is van egy komoly betegsége és ilyen helyzetben tényleg nem könnyű elhagyni. Közben tudom, hogy a szeretőmmel sokkal nyugodtabb, békésebb életem lenne. Mást azonnal elhagytam volna érte, de akkor nem tudtunk egymásról. És voltak olyan pillanatok, amikor nagy a határán voltam annak, hogy végleg szakítok és kezdek egy új életet vele.
2020. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Ja még annyit akartam csak ki maradt hogy, hogy kell azt el képzelni nem állt össze a kép nem tudtad elképzelni vele? Mármint együtt élést vagy felvállalást vagy vele nem olyan lett volna pl egy nyaralás? Vagy hogy?

És Hát igen az szerintem tök normális dolog részéről hogy szeretett és többet akart azaz normális felvállalt kapcsolatot.

Amúgy az én szeretőmbe én se értem hogy miért nem akar lépni. Érzem rajta hogy ő is szeret, nem mondja sose de mikor találkozunk nem csak egyből szex hanem szorosan átöleljük egymást kB öt percig is... Stb és volt mikor írta hogy hihetetlen de kicsit hiányoztál, ez karácsony után volt ami meglepett. Tvzünk nála, beszélgetünk, stb amikor együtt vagyunk olyan mint ha egy pár lennénk, és mindig azt érzem hogy ebből lesz még valami. Sosem beszélünk a barátnőről. Bármit meg tettem érte, a haj a ruhák stb ő döntött de én ennek örültem mert ez által is foglalkozik velem.

Nekem csak az fáj hogy esélyt se ad többre, nem azt mondom hogy egyből szakitson de legalább velem is el jöhetne pl sétálni, én bárminek örülnék. Lehet hogy boldog lenne velem ha ő is akarná. Vagy együtt főznénk nála ha pl másnap nem kéne haza jönnöm tőle.

2020. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Ja még annyit akartam csak ki maradt hogy, hogy kell azt el képzelni nem állt össze a kép nem tudtad elképzelni vele? Mármint együtt élést vagy felvállalást vagy vele nem olyan lett volna pl egy nyaralás? Vagy hogy?

És Hát igen az szerintem tök normális dolog részéről hogy szeretett és többet akart azaz normális felvállalt kapcsolatot.

Amúgy az én szeretőmbe én se értem hogy miért nem akar lépni. Érzem rajta hogy ő is szeret, nem mondja sose de mikor találkozunk nem csak egyből szex hanem szorosan átöleljük egymást kB öt percig is... Stb és volt mikor írta hogy hihetetlen de kicsit hiányoztál, ez karácsony után volt ami meglepett. Tvzünk nála, beszélgetünk, stb amikor együtt vagyunk olyan mint ha egy pár lennénk, és mindig azt érzem hogy ebből lesz még valami. Sosem beszélünk a barátnőről. Bármit meg tettem érte, a haj a ruhák stb ő döntött de én ennek örültem mert ez által is foglalkozik velem.

Nekem csak az fáj hogy esélyt se ad többre, nem azt mondom hogy egyből szakitson de legalább velem is el jöhetne pl sétálni, én bárminek örülnék. Lehet hogy boldog lenne velem ha ő is akarná. Vagy együtt főznénk nála ha pl másnap nem kéne haza jönnöm tőle.


A szeretőm heves megyei. Egyébként vak a barátnője, állítólag ilyen helyzetben sajnálják a vakokat de amikor arról van szó hogy jaj ők is ugyan olyan emberek akkor bezzeg egyenlőség van. Na szóval nekem semmi bajom nem volt vele, és ha nem említődik meg. Akkor haragudtam meg rá mikor most a vírus alatt a szeretőmnek kellett eltartania és hozzá költözött. Bár nem vallja be de nem is válaszolt rá tuti eltartotta na de a lényeg az hogy. Még ilyenkor se jött meg az esze hogy talán velem könnyebb lenne pedig fiatalabb vagyok dehát azért én mégis dolgozok, nem kéne eltartani engem stb. Na szóval érted ezt csak azért írtam le mivel írtad hogy a te barátnődnek is van betegsége. Egyébként az is bánt hogy pont én nem erdemlek semmit tőle, mások meg igen az eddigi összes barátnője aki volt illetve a két felesége ők kaptak esélyt és elrontották. Én meg nem

Ja még annyit akartam csak ki maradt hogy, hogy kell azt el képzelni nem állt össze a kép nem tudtad elképzelni vele? Mármint együtt élést vagy felvállalást vagy vele nem olyan lett volna pl egy nyaralás? Vagy hogy?

És Hát igen az szerintem tök normális dolog részéről hogy szeretett és többet akart azaz normális felvállalt kapcsolatot.

Amúgy az én szeretőmbe én se értem hogy miért nem akar lépni. Érzem rajta hogy ő is szeret, nem mondja sose de mikor találkozunk nem csak egyből szex hanem szorosan átöleljük egymást kB öt percig is... Stb és volt mikor írta hogy hihetetlen de kicsit hiányoztál, ez karácsony után volt ami meglepett. Tvzünk nála, beszélgetünk, stb amikor együtt vagyunk olyan mint ha egy pár lennénk, és mindig azt érzem hogy ebből lesz még valami. Sosem beszélünk a barátnőről. Bármit meg tettem érte, a haj a ruhák stb ő döntött de én ennek örültem mert ez által is foglalkozik velem.

Nekem csak az fáj hogy esélyt se ad többre, nem azt mondom hogy egyből szakitson de legalább velem is el jöhetne pl sétálni, én bárminek örülnék. Lehet hogy boldog lenne velem ha ő is akarná. Vagy együtt főznénk nála ha pl másnap nem kéne haza jönnöm tőle.


A szeretőm heves megyei. Egyébként vak a barátnője, állítólag ilyen helyzetben sajnálják a vakokat de amikor arról van szó hogy jaj ők is ugyan olyan emberek akkor bezzeg egyenlőség van. Na szóval nekem semmi bajom nem volt vele, és ha nem említődik meg. Akkor haragudtam meg rá mikor most a vírus alatt a szeretőmnek kellett eltartania és hozzá költözött. Bár nem vallja be de nem is válaszolt rá tuti eltartotta na de a lényeg az hogy. Még ilyenkor se jött meg az esze hogy talán velem könnyebb lenne pedig fiatalabb vagyok dehát azért én mégis dolgozok, nem kéne eltartani engem stb. Na szóval érted ezt csak azért írtam le mivel írtad hogy a te barátnődnek is van betegsége. Egyébként az is bánt hogy pont én nem erdemlek semmit tőle, mások meg igen az eddigi összes barátnője aki volt illetve a két felesége ők kaptak esélyt és elrontották. Én meg nem

2020. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ja bocsi többször küldödött el szóval onnan van az új írás hogy heves megyei és vak barátnője van.
2020. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Minél idősebb az ember, annál inkább egy kész csomagot kap, nem csak egy személyt. Mindkét ember hozza a saját baráti társaságát. Tudtam, hogy a szertőmnek nagyon fontosak az évtizedes barátságai, de nem tudtam abban a közegben elképzeli magamat. Van ebben a társaságban olyan, akivel régen együtt volt, van olyan, aki szeretett volna vele lenni. Nem féltékeny voltam, de valamiért ez zavart.
2020. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Értem hát van ilyen is sajnos egyébként én nekem nem nagyon volt baráti társaságom. Fiatal vagyok de sosem jöttem ki az osztály társaimmal kora vén voltam és tul komolyan gondolkoztam én tanulni akartam ők csak hülyültek órán. Én már akkor is spóroltam az ösztöndíjból stb. Ja és csak vele voltam. Mármint a szeretőmmel. 20 éves vagyok. És nem is vagyok másra nem az a f. Ról f. Ra ugrándozós. Nekem ő teljesen elég lenne. Na szóval tehát nekem nem lennének fiatal barátok akiket vittem volna magammal én jobban szeretek idősebbek társaságában lenni. Még zenében is a retró a nyerő. El se tudnám képzelni fiatallal.
2020. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!