Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni a szeretőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

Bele lehet szeretni a szeretőbe? Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Simán, ha több időt töltesz vele mint a férjeddel vagy a barátoddal!

Elég nehéz elkülöníteni az érzelmeket!

2012. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokáig ha tart akkor szerető szerető lesz, ha kevés ideig akkor szex szerető...
2012. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen. Ha nem figyelsz az érzéseidre akkor nagyon hamar megvan a "baj"...
2012. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én vagyok egy férfinak a szeretője,és nem tudom,hogy érez-e valamit irántam.amikor rákérdeztem,azt mondta,úgyis érzem a bánásmódjából.+ szeretném,ha vinne több érzelmet a kapcsolatunkba,de erre ő azt mondta,hogy ő a jelenem és nem a jövőm,nem akarja megzavarni az agyamat...szeretném mégis,ha valahogy szerelmes lenne belém.hogy érhetem ezt el?
2012. nov. 17. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
ajajjj...
2012. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te? Sehogy. Ha a srác agyban ott van, és figyel arra amit csinál, akkor esélyed sincs. Viszont ha megpróbálkozol valamivel magadba bolondítani, és ezt észre veszi, akkor ott elvágtad az egész kapcsolatot...
2012. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Errõl tegyél le,egy pasi sem fogja feladni az otthoni kényelmét,a megszokott életvitelét egy szeretõért!S ezt hidd el.Keress normális kapcsolatot ahol esélyed van egy boldog közös jövõre!
2012. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem mondtam,hogy adja fel,amúgy meg a gyerekei már felnőttek,szóval pl az nem ok
2012. nov. 17. 09:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd akkoris biztosabb,és boldogabb jövõ elé nézel,ha egy hozzádillõ sráccal vágsz a nagybetüs életnek.Ez egy fellángolás ami alábfog hagyni.
2012. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajaj! Van több barátnőm, akik évekig jártak ebben a cipőben. Azt kell megértened, hogy nem azért van veled, mert jobb vagy, mint a felesége, hanem azért, mert MÁS vagy, mint a felesége. Neki ugyanúgy (vagy még jobban) szüksége van arra amit a felesége nyújt (és amit te nem tudsz), ahogyan arra is szüksége van, amit tőled megkap és otthon nem. Sokszor amit a feleségtől kap egy pasi nem több, mint a közös vagyon, az együtt töltött évek emléke és a megszokás. De ez is elég ahhoz, hogy ne hagyja el bármilyen jó is legyen a szeretővel. Nem írtad, mennyi idősek vagytok, de gondolom ő már nem akar több gyereket (se a feleségétől, se mástól), más, új életet, mindent elölről kezdeni. Szóval ha nincs nagyon nagy gáz otthon (röpködő tányérok, gyűlölködés...), akkor soha, mondom SOHA nem fog beléd szeretni és ha választás elé állítod, akkor majd keres másik szeretőt.
2012. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!