Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok szeretni egy olyan srácot, aki 3 évvel ezelőtt csaj volt? És miért?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válaszát várom!
2012. nov. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez kényes kérdés.

Ha srácként ismerem meg, és rögtön az első randin elmondja hogy ő lány volt, csak át lett operálva, akkor megköszönöm a bizalmát hogy elmondta, de csak barátként kezelném. Szeretni, szeretőnek nem lennék képes elfogadni.

Ha együtt járnánk, és X idő után mondaná el az igazat akkor csalódott lennék, és haragudnék rá, hogy így becsapott, hogy nem szólt az elején. Azt hiszem a szeretet nagyon hamar kihűlne.

Hogy miért nem fogadnám el? Mert én a ritka kivételes nő vagyok, és egyszer családot, gyerekeket szeretnék attól a férfitől aki a férjem lesz. Nem örökbe fogadni, nem nevelő szülő akarok lenni, hanem anya.

Egy fiú aki lány volt, soha nem lenne képes megadni amire vágyom..

17/L

2012. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Szeretőként nem is tudnád kezelni, hisz az a pénisz szerű valami amit odavarrnak neki bőrből és izomból maximum állva vizelésre lesz jó, a mai orvostudomány még nem tud működőképest péniszt varázsolni.
2012. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretni emberileg/barátilag tudnám, csak mint partnert nem. Nem ítélem el, vagy ilyesmi, csak nekem olyan "igazi" pasi kell.


21L

2012. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen srácot szeretek, holott sosem hittem volna. Sajnos ő nem hagyja magát szeretni, a szexet meg elutasítja. Szóval hiába vagy nyitott, ha a másik fél nem az.
2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te nem érted amit írtam az elöbb? A szexet azért utasítja el mert nem képes rá. Az az odaműtőtt bőrdarab nem működik péniszként.
2012. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!