Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki tetszik nekem, de ő tartja a tisztes távot, csak barátként néz rám, hogy érhetném el, hogy legyen esélyem nála?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sehogy... Ha lenne esélyed, már tudnál róla. Viszont barátságból szerelmet csinálni... Szinte lehetetlen. Van egy haverom neki van vagy 10 legjobb lánybarátja, de egyikkel sem tud semmit sem kezdeni, csak a legjobb barát marad. Bezzeg ha lenne lóvéja gondolom máhogy lenne... Egyszerűen képtelenség ez. Szerintem.
2012. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetetlen küldetés!
2012. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is maradjon csak köztetek barátság, semmi több. Valószínűleg nem véletlen, hogy tartja a távot tőled és hogy csak barátként néz rád.

Inkább keress egy másik lányt, mert ha bepróbálkozol nála, vsz nagyon rosszul fog elsülni:S Bocsi tényleg, de ez van...


16/L

2012. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a tippeket, majd igyekszem leállítani magam,hogy legalább a barátságunk megmaradjon.
2012. nov. 16. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha fokozatosan megpróbálsz még közelebb kerülni hozzá akkor lehetséges , pl. elhívogatod ide-oda hogy csak 2-esben legyetek . De ha a lány tényleg szeretne akkor már jelezte volna , és próbált volna közeledni .
2012. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!