Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott egy csaj. Nekem ő nem az esetem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem az estem azt jelenti, hogy nem járnék vele, de szívesen lefektetném néhányszor.

Magamból kiindulva, nekem nagyon szarul esne, ha azt mondanák, hogy "bocsi, nem vagy az esetem, nem tetszel " (pedig összeszedtem a bátorságom és el mertem hívni.) 19F, 21L.


2012. nov. 15. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha elmész randira nem azt jelenti hogy járni kell vele, és meg se fektesd, de ha elmész lehet jól érzitek magatokat, megismerheted, és örömet okozol neki
2012. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem.
2012. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezte, kalkulált az elutasítással is. Így ha normálisan megmondod, hogy "bocs, meg stb", akkor nem haragudhat rád.
2012. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Influenza, tüdőgyulladás, bárány vagy rózsahimlő...talán az utóbbi a legjobb! :)
2012. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy randira vele, mert az tényleg nagyon szarul esne neki, ha visszautasítanád, hiszen tényleg elég sok bátorság kell ehhez.

Aztán a randi próbáld meg elrontani. Kicsit hülyén hangzik ez, de játszd meg magadat, mintha egy beképzelt barom lennél, ha nem vagy az, akkor is. Így a csaj magától rájön, hogy másnak gondot téged és ő fogja mondani, hogy inkább ne találkozzatok többé:)


Csak a szexért pedig ne menj bele.. A végén nagyon pofára fog esni és az jobban fájna neki, mintha az elején rögtön megmondtad volna, hogy nem.

2012. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a pasiknak nem kell bátorság elhívni egy csajt? Mégse bólintotok rá mindenre, és nem is kell. De te se kell elmenj vele, pusztán sajnálatból.
2012. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szegéény, már előre gyászolom, siratom, hogy mennyire orra fog bukni. Egyébként ne törd rögtön össze, elég ha elhívod, adj neki esélyt, egyszer azért rakd vízszintesbe, majd utána elég lesz megmondani neki,hogy hát nem dobbant meg a szíved!

Legalább ő is kap egy kis szexet, látja,hogy legalább annyira be lehetett érni vele. A semminél több! Én amondó vagyok, ha már hajlik rád,akkor ostobaság nem kihasználni!

2012. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül elmentem vele, annyira nem volt rossz, de a végén megkérdezte, hogy „lehet -e köztünk valami?" . Mondtam neki, hogy én még éretlen vagyok egy komoly kapcsolatra, ő meg valami olyat válaszolt, hogy majd ő megérlel. Felmentünk a lakására és majdnem hogy úgy éreztem, hogy megerőszakolt xD. Aztán egyelőre laza kapcsiban állapodtunk meg.
2012. nov. 19. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ilyen rámenős nők kellenének, csak ugye egy olyan 10/10 -es kinézettel! Jó világ lenne a férfiakra!
2012. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy egyre több ilyen rámenős csaj van. amúgy ő kb 10/7...
2012. nov. 20. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!