Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori, hogy a szerető több év után így szakít?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 év volt. Voltak hullámvölgyek. Én 2-szer szakítottam, mindig közöltem vele és ha utána keresett, hogy beszéljük meg nem tagadtam meg tőle. Voltak nagy békülések. Most Ő szakított, eltűnt, köddé vált. Voltak előjelek, kritizált néha amit azelőtt soha, elmaradt a becézés. Tehát kiszeretett belőlem. Ennek lassan egy hónapja. Hetente szoktunk találkozni. Mindig Ő keresett mert így volt biztonságos. A 2. héten hívtam, felvette. Mondtam neki "nem kellene nekem valamit mondani" , elfojtott hangon annyit szólt "most nem jó" azóta sem keres. Elég egyértelmű. Nem azon vagyok kiakadva, hogy vége lett. A szeretői kapcsolatok nem tartanak örökké, nincs kiteljesedés a korlátozott viszonyok miatt. Azt viszont nehezen dolgozom fel, hogy így.Miért nem lehet legalább annyit mondani "vége". Nem vagyunk már mai gyerekek 50 + korosztály. A hisztizés meg igen távol áll tőlem. Egy higgadt, nyugodt embernek tartom magam. Tudom, hogy divat manapság így lelépni. Főleg középkorú férfiak válasza érdekelne. Ti egy hosszabb viszonyt hogyan szakítottatok meg?

2020. aug. 5. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem szakított hanem elment a családdal nyaralni. Nem fog semmit mondani, mert nincs lezárva az ügy. Bármikor előhúzhat, mert ez benne van
2020. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

"Ez mennyire gyakori, hogy a szerető több év után így szakít?"


Erre a kérdésre milyen választ vársz?

16,292%.


Most konolyan? Panaszkodni jöttél, vagy normális kérdésed is van?

2020. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Normális a kérdésem szerintem. Az is igaz, hogy jól esett kiírni magamból.

1-es biztos szakított. Volt már, hogy kimaradt egy hét de akkor is felhívott.

2020. aug. 5. 19:30
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Vannak sajnos ilyen emberek, akik se szó, se beszéd nélkül lelépnek. Ennek az embernek annyit se jelentettél, hogy normálisan közölje, hogy ennyi volt.
2020. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy valami olyan történt amihez a kettőtök viszonyának semmi köze. Pl. betegség a családjában, munkahelyi probléma,vagy bármi egyéb ami teljesen elvonja a figyelmét.

Nekem is volt egy szeretői kapcsolatom, igaz, nem ennyi ideig és nem volt ennyire szoros a kapcsolat. Viszont voltak az életemben olyan történések - szüleim betegsége, gyerekem elköltözése, munkahelyváltás- amikor eszembe se jutott,hogy egyáltalán Ő létezik.

Mivel nem vagy a mindennapjai része akár történhetett Vele/körülötte olyan, ami annyira megviseli,hogy most nem szeretne Veled még beszélni sem.


Várd meg amíg jelentkezik. Ha mégsem tenné bizonyára lezárta.


Ha kötődsz Hozzá, és nem keres, egy idő után azért egy kérdést írj Neki,hogy jól van-e, minden rendben?

2020. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor építettem le a szeretőmet, amikor többet akart. Nyilvánvaló, hogy azért volt a szeretőm, mert nem tudtam dönteni, nem akartam még feladni a kapcsolatomat. Kezdett neki kevés lenni a szeretői állapot, nekem meg egyre kockázatosabb volt a heti találkozás. Inkább nem kerestem, hogy ne bukjunk le. Amikor beszéltünk, mindig felhozta, hogy elhagytam-e már a páromat és ő nem akar sokáig várni.

Tehát neki a szeretkezés és a pár órás randi már kevés volt. Nekem meg nem volt szükségem egy második hárpiára, ezért egyre kevesbé kerestem, lassabban, kevesebbet reagáltam. Tehát szépen kivéreztettem ez a kapcsolatot. Végül elköszönt, hogy nem bántja a kapcsolatomat.

Lehet, hogy már vele élnék, ha türelmesebb.

2020. aug. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
NEM akartam többet. Komolyabb férfinek hittem. Nem vagyunk már fiatalok, azért sem értem miért igy oldotta meg.
2020. aug. 11. 09:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha éppen elment nyaralni a családjával, akkor érthető, ha hetekig nem keres.
2020. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor ir egy sms-t. Igy még sosem volt. Elhagyott, ez már biztos.
2020. aug. 12. 17:40
 10/21 anonim ***** válasza:
Az elhagyással ill. annak a módjával van gondod vagy az innentől bizonytalan ideig kiamradó szex a probléma?
2020. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!