Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl gyakori, hogy egy szerető ezt csinálja, ugye?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el az ítélkezéstől, igen, egy nős férfit szeretek.

Fél éve tart a viszonyunk, a barátnőim szerint totál hülye vagyok, mert: hivatalos ügyeinken kívül kizárólag a lakásomon találkozunk, sosem mentünk sehova kávézni/ebédelni/vacsorázni, ilyesmi.

Én veszem a sört, a kaját (ha néha vacsizunk is nálam), a gumit -- karácsonyra ő tőlem kapott ajándékot, én tőle semmit és egyébként sem kaptam még sose semmi apróságot és virágot se (egyik sem a tárgyi érték miatt hiányzik, hanem a gesztus esne jól).

Mindez nem azért van, mert egy bunkó, csak így alakult, látta az elején, hogy nem foglalkozom ilyesmivel, ezért most már nem is gondol rá (gondolom), pedig fél év alatt legalább valami kis dolog jól esett volna.

Nyilván van még a világon ilyen szerető, de talán nem túl sok?


2015. jan. 9. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali elhagyási faktor a csávó. Ne legyél már ilyen. Találsz te jobbat is.
2015. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Minden szó undorító, amit csak leírtál.:D
2015. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Pedig a legtöbb szerető ilyen. Nem azért van veled, mert annyira szeret - azt a részt elintézi a feleségével, hiszen ha nem így lenne, kilépne a házasságából.

Dugni kellesz neki, felpezsdíteni a szexuális életet. Akkor pedig nem nagyon szokás ajándékokat vásárolni. Nem a barátnője vagy, hanem a szeretője.

2015. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Linó03 ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy azért sem ad tárgyi ajándékot, mert nem akarja magát úgy, azzal hozzád kötni? Lehet, hogy bűntudata lenne, mert nős?

Csak eszembe jutnak ilyesmik, ismeretlenben nehéz megítélni.

2015. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ennek nem sok értelme van így. Te szereted őt, ezért teszel még érte "mindent", neki meg csak szexre kellesz, ezért nem lep meg semmivel. Miért is lepne, hiszen a szeretője vagy!?
2015. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeret téged, csak szexre kellesz neki.
2015. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Azért minimum hogy legalább valami kis ajándékkal meglep!Még ha nem is az értékről szóljon de illene neki is!
2015. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Vannak szeretők, akik kicsit azért pedáloznak, hogy megtartsák a nőt, értsd: ajándékokat vesznek neki, esetleg kicsit hitegetik is, hogy ezzel is többet érjenek el nála.

Vannak, akik még ennyit sem tesznek meg, mert szükségtelen, úgyis megkapnak mindent az ingyenribijüktől.

2015. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy a talpnyalója? Főleg ha nős. Keress egy szinglit, aki majd értékeki az igyekezetedet.
2015. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1. köszi a választ:)

2. nem szereted a sört? :)

3. "ha nem így lenne, kilépne a házasságából" - neked ilyen fekete-fehér az életed? akkor irigyellek.

4. simán lehet, erre még nem gondoltam, köszi.

5. nem kizárólag a szexről szól a kapcsolatunk, vannak benne rendesen érzelmek is

6. köszi a választ, azt hiszem majd az idő megmondja (vagy megoldja) :)

7. köszi, én is így gondolom az utóbbi időben, azt hiszem valami erkölcscsősz járt errefelé, aki téged lepontozott, a többi választ pedig fel (részemről mindenkinek megy a zöld, talán 8-ast kivéve, aki nem olvasta el az első mondatot:) - 2-es meg utálja a sört, szóval nem szimpi:D

8. szóval szövegértelmezni nem sikerült, ítélkezni igen, azt hiszed, hogy bántasz, de az élet (mint említettem) nem ilyen egyszerű, bár látok néha embereket, akiknek (vagy akik szerint) az.

2015. jan. 9. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!