Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl gyakori, hogy egy szerető ezt csinálja, ugye?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el az ítélkezéstől, igen, egy nős férfit szeretek.

Fél éve tart a viszonyunk, a barátnőim szerint totál hülye vagyok, mert: hivatalos ügyeinken kívül kizárólag a lakásomon találkozunk, sosem mentünk sehova kávézni/ebédelni/vacsorázni, ilyesmi.

Én veszem a sört, a kaját (ha néha vacsizunk is nálam), a gumit -- karácsonyra ő tőlem kapott ajándékot, én tőle semmit és egyébként sem kaptam még sose semmi apróságot és virágot se (egyik sem a tárgyi érték miatt hiányzik, hanem a gesztus esne jól).

Mindez nem azért van, mert egy bunkó, csak így alakult, látta az elején, hogy nem foglalkozom ilyesmivel, ezért most már nem is gondol rá (gondolom), pedig fél év alatt legalább valami kis dolog jól esett volna.

Nyilván van még a világon ilyen szerető, de talán nem túl sok?


2015. jan. 9. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak elkeseríteni, valószínűleg semmi újat nem tudok mondani amit már a barátnőid ne mondtak volna.....csak az idődet pazarlod rá.

Pusztán szexre kellesz neki, a biztost sose adná fel miattad ahogy eddig se tette, ez neki kényelmes, minden jóban részesül, szex, kaja, stb.

Te tálcán nyújtod neki a dolgokat, neki meg se kell mozdulnia érte, ki az a hülye aki ne lenne így el?

Buta vagy de nagyon......majd ha kitisztul a fejed, rájössz te magad is, hogy mennyi marhaságot csináltál egy ilyen emberért aki a felét se érdemelte volna meg, mert nem néz téged semmibe csak egy lyukba.....sajna ez van.

2015. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9. ez jó kifejezés, az utóbbi időben valóban kicsit így érzem magam, hogy minek viszek bele ebbe bármit is, ha vissza nem kapok semmit. ezen majd elmélázom:) kösz.
2015. jan. 9. 14:54
 13/18 A kérdező kommentje:
11. köszi a választ, kicsit árnyaltabb azért ennél a kapcsolatunk, de ha nagyon lecsupaszítom, akkor valóban erről van szó. én egy nagyon odaadó, őszinte, nyílt ember vagyok, sokáig egyedül voltam, szóval talán ezért esik le ilyen lassan. :)
2015. jan. 9. 14:56
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Milyen kis szr h azt hiszed milyen jo neked, mikozben csak teljesen kihasznalnak. Teljesen beállt az agyad ebbe a kapcsolatba és nem is látsz túl rajta. Nem is keresel más partnert, nem is jut eszedbe h amit te csinálsz nem normális, beszűkűltél. Nyugodtan akárki ler.bancozhatna, talán azért nem mondanám, mert látszik az írásodból h szeretetre, gyengédségre vágysz, de mivel nem teljes kapcsolat sosem kaphatod meg... soha érted? Ettől a férfitől biztos nem, és mivel (hagy általánosítsak) a nők az érzelmeikre hagyatkoznak és a döntéseik legnagyobb részét is ezek alapján hozzák meg. Tehát te szerintem azért nem lépsz, mert inkább vagy vkivel aki legalább csak egy kicsit törődik veled (elárulom h azt is csak a saját érdekéből teszi), minthogy vállald a szingliséget és az általában nehezebb életet. Most a boldogságod egy 10-es skálán mondjuk 4-es, ha szingli lennél lehet h 2, 3 lenne, de ugyanakkor vele megadod az esélyt egy jobb kapcsolatra.


És nem azért vagy hülye mert ilyen a kapcsolat köztetek és ezt te tűröd, hanem azért mert nős férfival vagy.

Vagy beéred a 3. rangú szereppel, de akkor itt ne sírjál. Vagy tovább lépsz és vállalod a kezdeti nehézségeket.

Csak így tudsz ebből kikeveredni.


Sok Sikert!

2015. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#4 igen valószínűleg bűntudata lenne egy kis ajándéktól, mert csalja a párját.
2015. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14. "Milyen kis szr h azt hiszed milyen jo neked, mikozben csak teljesen kihasznalnak" kösz a kedves bevezetőt. mondjuk jóindulatot senkitől sem várok, pláne itt nem, és nyugodtan leribncozhat bárki, úgyse ismertek, nem sértődöm meg.

"nem is jut eszedbe h amit te csinálsz nem normális".

nyilván a kérdést is ezért tettem fel.

"És nem azért vagy hülye mert ilyen a kapcsolat köztetek és ezt te tűröd, hanem azért mert nős férfival vagy"

ettől ez még nem lenne hülyeség, vannak olyan kapcsolatok, ahol a nőnek ez teljesen megfelel (eddig nekem is).

"de akkor itt ne sírjál"

sírásnak tűnt? pedig csak érdeklődtem.

"(hagy általánosítsak)" ne általánosíts. :) (és ez a "hagy" meg külön fájt, de nem releváns)


"Vagy beéred a 3. rangú szereppel... Vagy tovább lépsz és vállalod a kezdeti nehézségeket"


ez pedig alapvetően igaz, kösz.

2015. jan. 9. 16:40
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem olyasmi lehet a dolog mogott, hogy csak azert nem vesz semmit mert nem szeretne ha azt valamikor felhasznalhatnad ellene (nem gondolom h ez a helyzet de akar ez is lehet), masreszt haaaat ize...ha egy efrfi igazan szerelmes akkor legalabb vesz egy viragot, vagy egy hajgumit, vagy rajzol valamit...vagy barmit pontosan azert mert aki szerelmes adni akar.


Nem illembol hanem belso kenyszerbol.Ettol persze, biztos h szeret teged csak nem szerelmes beled.Ez ritkan valtozik, de valtozhat.Viszont ha fel eve ilyen akkor nem fogja elhagyni erted a feleseget,ahhoz azert a szimpla szeretetnel sokkal de sokkal tobb kell.


Szoval tanacsom nincs, en ezt a helyzetet csak akkor vsinalnam ha en is hazas lennek, mert ez meg mi dig nem fair a hazastarsakon, de akkor valahogy a dolog egal, mindenki megy haza tarsahoz es nincs egy remenykedo, szingli harmadik.


Nem tudom mit csinalnek a helyedben, de atz hiszem ezen a pontoan elhagynam- a sajat erdekemben mert ilyen erzelmi kondiciokkal ebbol nem lehet sziv szakadas nelkul kijonni.

2015. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egy ilyen kapcsolatban az a "normális", ha a férfi figyelmességgel halmozza el a nőt (apró ajándék, virág,stb.) Pont azért, mert csak a szeretője - kompenzálásképp.
2015. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!