Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy hosszú körmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hosszú körmű nő ha durva,okozhat súlyos sérülést?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a feleségemet és ő egyébként is mindig karmol,azt mondta,ha megcsalom a körmeivel szétkapar engem plusz az ütőereimet is felvágja.

Hosszú természetes körmei vannak,amikkel képes lenne tiszta erőből nekem esni.



2020. aug. 3. 03:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a feleséged, akkor válj el tőle, nem a körme a legnagyobb bajod, akkor legalább azzal szexelsz, akivel akarsz büntetlenül.
2020. aug. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen ez is egy tipikus eset amikor megmagyarázod miért keltet fére dugnod...
2020. aug. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés valami vicc? Nyilván te is tudod a választ. A szemedet ki tudja kaparni, ha figyelmetlen vagy. Amúgy fájdalmas de felületes bôrsérüléseket tud okozni. Elôbb törik le a körme (ami meg neki is fáj), mint hogy komoly sérülést okozzon. Az artériádat akkor tudná szétkaparni, ha mozdulatlanul tûrnéd míg "leás" odáig. De az nem két perc lenne.
2020. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekel, megérdemled
2020. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélyes a dolog, főleg, ha van benne egy adag "Miss Kick-boxer" stílus is...
2020. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A felhasználó ***** válasza:
72%
Egyszer volt olyan, hogy amikor nagyobb volt a köröm a nagy lábujjamon (olyan 3-4 mm), véletlenül belerúgtam az egyik lábammal a másikba, elég komoly sebet ejtettem vele. Szóval, lehet körmökkel fájdalmat okozni. Mindenesetre, az ilyen őrültet nagyívben kerülni kell.
2020. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért a “fél centin felszakadt a bôr és vérzett” - bár kellemetlen - nem számít komoly sérülésnek.
2020. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a feleséged körme a legnagyobb probléma ebben a helyzetben. Igazi férfi lehetsz, ha a félred.gás után emiatt rettegsz, ez a legnagyobb problémád. Nem is értem, minek házasodnak egyes pasik egyáltalán. Ja, de. Biztos anyuci unta már mosni a szennyesedet, kellett egy másik biorobot, p.ncival.

Egyébként simán tudsz a szemébe nézni?

2020. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kuldd el Bauer elvtarshoz, letepi neki.
2020. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a privátot kérdező, született kultúrember vagy.

#hogymentehhezhozzábárki

2020. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!