Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne ez hosszú távú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ez hosszú távú?

Figyelt kérdés
Szeretői viszonyról van szó, ő nős férfi, én egyedülálló nő, pár hónapja tart a viszony. Ez így mindkettőnknek megfelel, mindketten tudjuk, mit várunk ettől az egésztől. Nem akarom őt elválasztani a családjától, a gyerekeitől, egyszerűen csak jól érezzük magunkat együtt. Én nem akarok fix kapcsolatot, arra most nincs szükségem, ez a viszony pedig pont azt nyújtja, amit szeretnék, és az a célom, hogy ez így, ebben a formában sokáig megmaradjon. Akik voltak már ilyen helyzetben, elsősorban szeretőt tartó férfiak véleménye érdekelne, mit tehetek azért, hogy ez sokáig működjön? Rövid, vagy hosszú távra kerestetek szeretőt? Ha ti döntöttetek úgy, hogy legyen vége, mi volt az ok, mit tett, hogyan viselkedett a szerető, ami nem tetszett nektek? És akiknél hosszú távú viszony lett belőle, ott milyen volt a szerető?
2020. jan. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nos ez egészen egyszerűen egy irreális elvárás. Ott kezdődik a történet, hogy tisztában kell lenni azzal, hogy amit csinálunk, az nem jó (egy cipőben járunk). Egy nap, ha kiderül, teljes mértékben vállalnunk kell a felelősséget. Egy családot teszünk tönkre, csak azért, hogy nekünk néhány alkalommal jó legyen. Ennélfogva szerintem ne kövesd ezt a célt, mert kib@$zott önző dolog.
2020. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után egymásba szerettek és ez már nem lesz elég. Na majd akkor lesz nehéz.
2020. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Saját tapasztalattal tudok szolgálni.Úgy infult,mint a te esetedben.Egymásba szerettünk és ott kezdődtek a bajok.Csúnya vége lett nagyon.Soha többet ilyet!
2020. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 leírnád mi volt veletek? akár privátban
2020. jan. 12. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze,leírom.Én már a másodikk hónapba beleszerettem,ő később.3 évig birtam,ezalatt az idő alatt ő lebukott párszor otthon,ilyenkor a felesége hisztizett nekem,elhordordott mindennek.Én is házas voltam.3 év után mondtam a szeretőmnek,hogy tegyünk pontot a végére,vagy váljanak el az utunk,vagy lépjünk a házasságunkból.Azt mondta szeret,engem akar,elmond otthon mindent.Megbeszéltük.Hazamentem,a férjemnek elmondtam,nagyon kikészült.A szeretőm is kitálalt,a felesége végül azt mondta ok.beleegyezik,menjünk isten hírével.

Másnapra a feleség meggondolta magát,ő nem fog hagyni elúszni 15 év házasságot,és felajánlotta a férjének,hogy megtarthat engem,de közbe maradjon otthon is.Én ebbe nem mentem bele,mert tudtam a felesége ezt nem gondolta komolyan.Leléptem tőle.A dolog java később jôtt,minden résztvevő nagyon megjárt,sajna az áldozatok is.A faluba csúfok lettünk,elhagytam a férjem,a szeretőm közölte,hogy mégse kellek kapcsolatra.Két szék közül padló.Azt hittem van hova mennem lakni,de anyum kitessékelt a házából,a munkahelyemen laktam.A volt férjem összeállt a legelső nővel,aki az útjába jött,gyorsan csinált gyereket neki de cserébe kérte a nő a haszonélvezeti jogot a házból,rá pár hónapra szétmentek ,dea nőt nem tudja kirakni a házból.Kínlódik ő is.

És itt jön a java.A szeretőm felesége megcsalta a férjét,lehet bosszúból csak beleesett abba a hibába,hogy egymásba szerettek.És elváltak de előtte a szeretőmet kisemmizte.Úgyhogy a szeretőm egy szál gatyába az útra került.Se az asszonya nincs,se én.most pszihológushoz jár .Sajna pszihopata,nem tudtam mikor összegabajodtunk.Röviden ennyi

2020. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zol56 ***** válasza:
100%

Volt ilyen nekem csak fordítva. A nő ferjnél volt. Gyerek minden válni nem akar. Megbeszéltük mindenkinek jó volt.

E gy ideig, azután egyre többet akart találkozni és szerelmes lett. Onnantól fogva nem működött jól a dolog. Vége lett.

Ha biztos vagy magadban sokáig működhet.

Ha túl jó vagy előbb utóbb szerelmes lesz beléd. Én pl csak rendes voltam. Ennyi elég volt.

2020. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!