Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért veszi el, ha már előtte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi el, ha már előtte is össze-vissza csalta?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, van egy pár, amiből a férfi köztudottan gyakran-gyakran kikancsintgat. A dolog vége az lesz, hogy a férfi összeházasodik a párjával.

Kérdem én, mi játszódik le egy ilyen férfi fejében?


2020. júl. 24. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne hari nem konfliktus gerjesztés végett, de lehetne ugyanezt kérdezni azokról a feleségekről, családanyákról akik tömegével vannak fent szexpartnerkereső oldalakon , hogy ők miért csinálják ezt?
2020. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mi játszódhat le a nő fejében, hogy hozzá is megy egy ilyen alakhoz?

A férfi el van otthon látva, félrekefél, ha kedve van probléma nélkül, neki ez kényelmes.

2020. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Valahol szereti a párját, kijön vele, tudna vele együtt élni, ami nem mondható el a jövő-menő szeretőkről. A nő rejtélyes módon nem dobta ki így sem. Hol fog még egy ilyen csajt találni?


Hogy a pasi miért akarja elvenni, az eléggé érthető, viszont hogy a nő miért akar hozzá menni, nos az az igazi kérdés.

2020. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Semmi, mert szerencsétlen párának lila gőze nincs arról, hogy a nője szerelmi kötést tetetett rá. Magától nem venné el, sőt mellette sem lenne.
2020. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Biztos a CSOK-ra utaznak. Egy csomó ilyen kapcsolat van, ahol a házasság csak gazdasági érdekközösség.
2020. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért veszi el, mert még egy ekkora lábtörlőt nem fog találni, akivel ezt megteheti. Nehéz ilyen süket, vak és ostoba nőt kifogni.

Szeretőt találni nem művészet, az minden bokorban terem.

2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A köztudott nem mindig jelenti azt, hogy a párja is tudja. Azért mert "mindenki" tudja róla, ő még lehet hogy boldog, szerelemes tudatlanságban él.

Amúgy meg: a nő gondolom családot akar, gyereket, és szerelmes.

A pasi meg akar egy nőt aki főz mos rá és lehet csalni, mert ő meg nem tud megmaradni egy nő mellett. Ilyen is van.

2020. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Egrészt a nő ostoba ha ebbe bele megy és meg is érdemli ha már ennyi esze nincs hogy kidobja a férfit, másrészt a férfi meg azért marad a nővel mert kell neki egy biztos pont és mivel ezt a nőt kedvére szétcsalhatja bármi féle következmény nélkül ezért jó hogy vele marad mert normális ember 1 megcsalást sem tolerál
2020. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Van ilyen ismerősöm, csak náluk már a baba jön.

Önbizalomhiányos, amit folyamatos megcsalásokkal kompenzál. Azóta félrejár a felesége mellett hogy megismerte. De amúgy vele képzeli el az életét és családot akar. Ennyi.

2020. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen esetekben a férfi a magasabb kategóriás. Ismerek én is ilyen párt Nő, üzemi dolgozó, teljesen átlagos "Marika néni". Férfi átlagon felüli külső, potencia (ezt egy volt szeretőjétől tudom). Nő, borzasztóan büszke a férjére, aki hagyja, hogy Ő irányítson. Sokat kedveskedik neki, lehet bűntudatból is. Tehát a jó külső és hogy megad mindent, ez élteti a feleséget. Ő ettől nagy, ettől érzi jó nőnek magát. Ha módja van rá minél többet mutatkozik a férjével. Egy nőnél is lehet státusz szimbólum egy férfi. (Mottó: Irigyeljetek!!! Én egy 10/10-es pasi mellől szállok ki a menő autóból, megyünk egy drága üzletbe és kedvesem a legdrágább ruhát is megveszi nekem. Mert lehet ugyan szerető akár több is, velem mutatkozik, én villoghatok vele. Engem akar!!!)

A többi válaszoló hatására kicsit eltértem a kérdéstől. Hogy mi játszódik le a férfi fejében. Az, hogy ezzel a nővel képzeli el a jövőt, vele gondolja komolyan. A nőnek meg az, hogy még így is jól jár.

2020. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!