Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt egy összeveszésünk már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy összeveszésünk már most pár nappal elötte, elvileg vett nekem egy nyakláncot de vissza vitte. Ezt higyjek neki?

Figyelt kérdés
Pár alkalommal találkoztunk,hétvégéket néha együtt töltjük, nem egy város részen lakunk .
2018. jan. 14. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mi?
2018. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhidd e, hogy vett egy nyakláncot és visszavitte? Ahogy jónak érzed, ebből nem derül ki mennyire hiteles a párod.
2018. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az az igazság, még nem igazán ismerem, de ezt furcsálltam.

Ha össze veszek a párommal akkor is oda adom neki és nem vágom folyton a fejéhez. Nem tudom ,hogy hiteles-e,teljesen meg vagyok lőve

2018. jan. 14. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Volt egy összeveszésetek és emiatt visszavett egy általa adott nyakláncot? Vagy ígért egy nyakláncot, amit az összeveszés miatt, mégsem kaptál meg? Mondjuk, mindegy is. Ha pár találkozás után, már az összeveszésnél tartotok, felejtsd el.
2018. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!