Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leirnád, milyen állomások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirnád, milyen állomások, változások vezettek a válásodhoz? Mennyi év után, milyen korszakaitok voltak ezek alatt az évek alatt? Mi adta meg a végső lökést a váláshoz és mi tartott vissza előtte?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

11 év együttlét után lett vége.

Kezdetben csak a trehánysága zavart a feleségemnek, aztán a lustasága, nem törődömsége, telefon mániája, facebook mániája. Valamint a képmutatása, irígység keltése másokban(legalább is próbálta). Éveken keresztül próbáltam megbeszélni vele hol szép szóval, hol veszekedve, semmi nem használt sajnos. A házunkat a magyar átlaghoz képest gyönyörűen rendeztem be, szép új bútorok, új padló, festés, egyszóval minden. Mert ő is szerette ám a szét dolgokat. De rendben tartani, vigyázni rá, az már nem jött össze neki. Egy idő után mikor én már nem tudtam rendben tartani a házat, megjelentek a plafonon, sarkokban a pókhálók, de rengeteg... Konyhaszekrény mocskosan hagyva, minden szanaszét, volt olyan egyszerűen nem tudtam lerakni sehova a kis motyómat, mert mindenhol ruhák hevertek, kis bizbaszok, szemétbe való dolgok, de folytathatnám. Kis alibi munkája után úgy jött haza hogy ő hulla fáradt neki pihenni kell. Szóval ezek mentek, és kezdtem kiábrándulni belőle, mert nem képes megváltozni. Egyedül sajnos belefáradtam abba hogy a tizenkét óra munka után, még ő utána takarítsak meg pakoljak. Ezek a dolgok főleg akkor erősödtek fel mikor lett két gyerek, előtte azt mondom tűrhető szinten volt. Aztán én külföldre kerültem munka miatt hogy a hitelünket ki tudjuk fizetni. Mint utólag kiderült ő szinte azonnal elkezdte más férfiak társaságát keresni, majd meg is csalt, ez 2 éve volt. Az eset után volt olyan hogy azt mondtam oké megtette, de a gyerekek miatt maradjunk együtt, viszont ezekután nem kell megbíznom benne, majd én élem az életem elfoglalom mással magam, elterelem a gondolataimat. Ez sajnos nem ment. Gyerek, család, ide vagy oda, rájöttem teljesen kiszerettem belőle, sőtt utállom mint embert, csak olyan tulajdonságokat látok benne ami számomra visszataszító. Eljött az idő és közöltem vele hogy ez veszett ügy és váljunk el. Még ő kezdett el sértegetni engem, meg hogy minden az én hibám. Na ekkor tudtam hogy jól cselekedtem mikor elhatároztam a válást. Nemsokára elrendeződik a vagyoni herce hurca meg a válás. Aztán jöhet az "új élet".

2015. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnálom :( remélem, legközelebb egy sokkal jobb társ jön. a gyerek kérdés nem volt nagyon nehéz számodra ? illetve ha nála maradnak, hogy fogod tudni kezelni ?
2015. dec. 30. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

1 es vagyok. A gyerek kérdés volt a legnehezebb számomra az egészben, azért is próbáltam tovább erőltetni a dolgot.

Az anyjukkal fognak maradni, ez nem kérdés, gyereknek az anyja mellett a helye, nem rossz anya egyébként azzal nincs gond. Amilyen sűrűn csak tudom majd látogatom őket, nem lesz egyszerű az biztos, főleg hogy imádom őket... Majd bele kell jönni ebbe az életformába is, ez már így alakult, nincs vissza út.

2015. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2015. dec. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!