Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexualis elet elkezdese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualis elet elkezdese utan, egy lany testen lehetnek kulso valtozasok?

Figyelt kérdés
ugyertem, hallottam mar, hogy pl. akkor jobban elkezd fejlodni egy lany, meg ilyenek, de testedzest szoktam rendszeresen csinalni hasizomra es fenekre. es eleg eredmenyes, ugy-e hulyeseg lenne abba belegondolnom, hogy attol, hogy megkezdtem a szexualis eletet ennek barmilyen kulso fizikai megnyilvanulasa lesz ?!
2014. febr. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kialakul a pinaszaurusz, a nemiszervből kinövő, kis sárkányszerű lény.
2014. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valahogy nem erre gondoltam. hanem a testalkatra.
2014. febr. 3. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha ilyenek eszedbe jutnak, akkor szerintem még ne kezdj bele a nemi életbe...
2014. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, 1. nagyon nagyon jót nevettem rajtad... :DDD
2014. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha arra számítasz hogy megugranak, és most attől megnő majd a melled, akkor ez nem így lesz.
2014. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha teherbe esel akol jaja
2014. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!