Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a tapasztalatok, meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, meddig maradnak együtt a megcsalò személyek az újdonsült “szerelmükkel” ?

Figyelt kérdés

A tapasztalatokra lennék kiváncsi : ha megcsalt a párod , akkor meddig maradt együtt azzal a személlyel akivel megcsalt titeket ?


Anno az én vőlegényem megcsalt egy lánnyal , mert úgy gondolta , hogy én nem szeretem eléggé és nem kap meg tőlem mindent , amire vágyik. 2 hétig tartott a “kapcsolatuk “ utàna rájött , hogy még is csak én kellek. Nem fogadtam vissza.


2020. júl. 24. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben láttam ilyet. Fiatalabbaknál jellemzően 1-2 év volt, idősebbeknél több is, de sokszor már csak megszokásból.
2020. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs "szabványszerű" recept. Van akinél egyszeri alkalom, kilengés, másnál meg össze is jönnek akár hosszú távra is azzal akivel félreléptek.

S jól láttad a gond az volt, hogy elhidegültetek s utána jött puncsolni hogy mégis meggondolta magát (dehogy gondolta, csak nem jött össze a dolog a másik csajjal).

2020. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A családban volt ilyen, második házasság lett belőle ami halálig tartott.
2020. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon botrányos ügy volt, mert több gyereket, köztük egy pár hónapos babát hagyott ott a pasi az új nőért. Baromi szerelmes volt. 7 éve tart nekik, de az új nő kikacsingatna, ezt tudom, mert olvastam milyen kommenteket irogat Fb-on egy nárcisztikus helyes pasinak. Ettől függetlenül boldognak tűnnek, lett közös gyerekük is.
2020. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem 2 évig maradt a nővel, de azt is úgy cserélte le, hogy már bebiztosította magát a következőnél. Ezt jó ideig így folytatta, amíg "lenyugodott" 40 x éves korára.
2020. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs recept. Tudok olyat is mondani, ahol máig tartó házasság lett belőle.
2020. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 évig tartott. Ebből 2 év szerelem, 2 év megszokás, 1 év nyűglődés.
2020. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A volt párom talán 2 évig maradt az új nővel..annyira nem követtem nyomon
2020. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megcsaltam a párom, 10 éve vagyok azzal akivel megcsaltam, most már a férjem.
2020. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es

elmondtad az akkori párodnak vagy ő derítette ki? mondjuk amit leírtál ez a ritka kivételek egyike

2020. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!