Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóval, én elköttettem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, én elköttettem magam, (Vasectomia) ezt tudta is a feleségem, erre terhes lett, és dns, nem szeretem? (lent kifejtve a kérdés)

Figyelt kérdés

Alap kérdés: Hogy lehet elérni azt, hogy csináltasson DNS tesztet?


Szóval , nem akartunk gyereket. Egyikünk sem.


Én elköttettem magam, de a feleségem terhes lett, viszont totál hülyének néz és úgy érzem, hogy mintha 1-ik napról a másikra kicserélődött volna és bekattant volna, holott eddig minden rendben volt.


Szerinte ez csoda....


Noss, én viszont mondtam neki, hogy én ebben nem hiszek mert voltam ezen a beavatkozáson. És mondtam, hogy kérek DNS tesztet.


Erre kitört belőle a pokol ördöge , csapkodni kezdett kiabálni, tiszta idegbajos lett, mert, hogy én nem hiszek neki nem bízom benne, és nem szeretem már őt.


szerencsére az anyjával jó a viszont így elhívtam az anyját aki szépen elvitte magához.


Volt már valaki ilyen helyzetben?


Mert én nem akarok gyereket, de ha az enyém lenne nyilván nem adnám el. De ez ki van zárva.


2020. júl. 19. 21:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%
Ami feltűnik az írásodból az az, hogy te nem szereted a feleségedet, semmi szomorúságot vagy csalódottságot nem érzek ki a szavaidból, hogy ez történt veletek. Nagyon sajnálom a gyereket.
2020. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%

Elvileg egyik fogamzásgátlási módszer sem 100%-os, bár igen kicsi az esély, hogy jöjjön a baba.

Így egy év távlatából kíváncsi lennék, hogy a műtétben volt-e a hiba, vagy egyéb módon esett teherbe.

2021. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
mostanra kiderült, hogy mástól azóta külön utakon járunk
2021. nov. 22. 09:49
 34/34 anonim válasza:
Köszönöm a válasz, és sajnálom :(
2021. nov. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!