Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóval, én elköttettem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, én elköttettem magam, (Vasectomia) ezt tudta is a feleségem, erre terhes lett, és dns, nem szeretem? (lent kifejtve a kérdés)

Figyelt kérdés

Alap kérdés: Hogy lehet elérni azt, hogy csináltasson DNS tesztet?


Szóval , nem akartunk gyereket. Egyikünk sem.


Én elköttettem magam, de a feleségem terhes lett, viszont totál hülyének néz és úgy érzem, hogy mintha 1-ik napról a másikra kicserélődött volna és bekattant volna, holott eddig minden rendben volt.


Szerinte ez csoda....


Noss, én viszont mondtam neki, hogy én ebben nem hiszek mert voltam ezen a beavatkozáson. És mondtam, hogy kérek DNS tesztet.


Erre kitört belőle a pokol ördöge , csapkodni kezdett kiabálni, tiszta idegbajos lett, mert, hogy én nem hiszek neki nem bízom benne, és nem szeretem már őt.


szerencsére az anyjával jó a viszont így elhívtam az anyját aki szépen elvitte magához.


Volt már valaki ilyen helyzetben?


Mert én nem akarok gyereket, de ha az enyém lenne nyilván nem adnám el. De ez ki van zárva.


2020. júl. 19. 21:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem is értelek. Egyérteműen megcsalt, a lehető leg látványosabban bukott le. Még te akarsz tesztet? Ki kell vágni a francba.
2020. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem csinálja meg a tesztet, azt elkönyvelheted úgy, hogy más a gyerek apja.
2020. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes meglátás:d Vasectomia,akkor miért lett utána még 2 plusz kölök?, hát abban az időben érdekes lett volna..


Isteni fogantatás:DD


Mit mond erre egy nő aki a gyerek kiságyánál áll, akár az urával, akár mással él, főleg ha hátulról nyomja az ipsét egy harmadik liba, aki saját magából indul ki.


Lejátszódik egy jelenet lelki szemeim előtt:


Nem a tiéd a gyerek?, akkor az enyém-szőrőstűl-bőrőstül, nem kell gyerektartás, sem semmi, az ajtó nyitva áll lehet menni és mint ha sosem lett volna a másik a világon-intenék egy mosolygós nagy pá-t:D

2020. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Bár hallani olyan esetekről, hogy az elköttetés ellenére is megtörténik a fogantatás, ez a reakciója alapján nekem is gyanús, hogy itt nem erről van szó. Mármint persze, nekem is rosszul esne, ha a férjem megvádolna és DNS-tesztet kérne, de azért ebben a szituációban szerintem maximálisan érthető, hogy nem rögtön arra gondolsz, hogy valami spontán mágia hatására a 0,001%-ba kerültetek, és a beavatkozás ellenére is megtörtént a fogantatás.
2020. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Ő Szűz Mária!
2020. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Csoda...ja persze csoda. Max az ördög gyermekét hordja.


Persze, mindig mindenre azt mondják, hogy 99%, de basszus, ilyen nincs.


Szerintem bepánikolt teljesen. Tudja, hogy aki felcsinálta annak tuti nem fog kelleni, ha egyáltalán tudja, hogy ki csinálta fel, másrészt pedig beparázott, hogy neked sem fog kelleni, így eluralkodott rajta a pánik.

2020. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
16%

Szóval a libádat rakd helyre, és derítsd ki, hogy kitől van a gyerek, aki állítólag a tiéd:D


A másik nő gyerekét meg el kéne felejteni, amúgy is sokkal jobb élete van annak a gyereknek, mint másnál lenne és nem a gyerek anyja erölködik nálad, hanem a neveletlen, vidéki, tuskó libád, aztán told oda a libus képébe azt a gyt-ást, ami egy nemlétező gyereknek járt volna, hátha jobban érzi magát, és mehet a kövi botoxra belőle-bár nem tudom mennyit segítene szerencsétlen pára arcán..Teccik érteni?:)

2020. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%
* gyerek, aki állítólag a tiéd-és ott él veled
2020. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglesz a baba, akkor megcsináltatod te, magán úton. Valami 30-40 ezer forint, de ennyit megér szerintem. Kis nyálat veszel egy pálcikával a szájából, aztán a tiedből. Nem fáj, még csak nem is kellemetlen, a feleségednek tudnia se kell róla, ha megcsinálod.

Minden más esetben azt mondanám, hogy sértő a feltételezés is, na de vazektomia után...Teljesen jogos.

A feleséged reakciója elég árulkodó. Ha te lennél az apa, akkor hetykén odaveti, hogy "állok elébe!", lesz egy hét ne szólj hozzám, aztán kimutatja a teszt, hogy a tiéd, és az élet megy tovább.

Aki nagyon tiltakozik, annak van félni valója az eredménytől. Ez így elég egyértelmű.

2020. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
És még merje valaki azt mondani, hogy nincs természetfölötti fogantatás:DD
2020. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!