Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mekkora esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van rá, hogy tőlem terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy lánnyal aki házas. Tudom nem szép dolog...,de így alakult. Igazi hosszú szenvedélyes szeretkezés volt, hosszú előjátékkal...kb 1 óráig tartott.Annyi volt a védekezés,hogy a végén kirántottam és a hasára élveztem. A lány(30) és a 45 éves férje elvileg próbálkoztak 8 hónapja a babaprojekttel(úgy,hogy beleélvez a férje). Mi egyszer szeretkeztünk és utána már nem jött meg a menstruációja a lánynak.(Ez már fél éve volt és terhes lett). Mekkora az esély,hogy tőlem esett teherbe?(Nem akar rám verni semmit,maradt továbbra is a férjével,azóta nem is voltunk együtt többször)
2019. nov. 10. 07:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Haat lehet eselye. Sztem kerdezd meg tolr h mit szeretne es hogy gondolja
2019. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Nagy, elováladéktol is teherbe lehet esni.

Biológia órán hol voltál?

2019. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2019. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
50-50. Vagy tőled terhes, vagy nem.
2019. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
100%, hogy "ingyendonor" voltál.
2019. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Elég nagy. A férje 8 hónapig nem tudja teherbeejteni. (40 felett drasztikusan csökken a termékenység.) Veled szexel, és utána lesz terhes. Na szerinted?

Egyébként lehet, hogy tényleg direkt csinálta. Nem ő lenne az első, aki annyira akar gyereket, hogy erre is képes.

2019. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Zsoltmester ***** válasza:
33%
Nem sok esély van rá, de nem voltam ott nemtudom időben rántottad e ki. Amugy elég gyér erkölcsü csaj lehet.
2019. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha gazdag a férj és nem tudott gyereket csinálni 45 éves koráig, akkor te a nőnek egy főnyeremény vagy. Idilli szép családi életük lesz a gyerekeddel. Gratulálok.

A lelki dolgokat nem írom.

2019. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is donor voltál. FOgadjunk, hogy magas vagy, jól nézel ki és értelmes vagy (vagy annak látszol :))
2019. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
És ezt te honnan tudod? A nő pont egy alkalmi szeretővel közli, hogy mióta próbál teherbe esni. Majd felkeres, elmaséli hogy utána nem jött meg, de nem akar semmit. Aha. Kamu az egész
2019. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!