Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mekkora esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van rá, hogy tőlem terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy lánnyal aki házas. Tudom nem szép dolog...,de így alakult. Igazi hosszú szenvedélyes szeretkezés volt, hosszú előjátékkal...kb 1 óráig tartott.Annyi volt a védekezés,hogy a végén kirántottam és a hasára élveztem. A lány(30) és a 45 éves férje elvileg próbálkoztak 8 hónapja a babaprojekttel(úgy,hogy beleélvez a férje). Mi egyszer szeretkeztünk és utána már nem jött meg a menstruációja a lánynak.(Ez már fél éve volt és terhes lett). Mekkora az esély,hogy tőlem esett teherbe?(Nem akar rám verni semmit,maradt továbbra is a férjével,azóta nem is voltunk együtt többször)
2019. nov. 10. 07:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#18: Középkorú pasi így jár. 45 évesen már nem 30.
2019. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

18as vagyok. Ja ertem, szoval ez akkor tok rendben van!:D

Nem lehet egyutt egy 30 eves no meg egy 45 eves pasi, kulonben akkor igy jar.

En 19 evesen ha egyedulallo lennek es idosebbel jonnek ossze, nem fetrengenek mas ala mert egyszer meghoztam egy olyan dontest hogy igenis ekkora korkulonbseggel is osszejovok x,y-nal.

Nagyon durva hogy hol tartotok emberileg, erzelmi intelligencia nulla. Kivancsi lennek az arcotokra mikor kiderul hogy mastol van a kolyok. Xd

2019. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!