Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mekkora esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van rá, hogy tőlem terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy lánnyal aki házas. Tudom nem szép dolog...,de így alakult. Igazi hosszú szenvedélyes szeretkezés volt, hosszú előjátékkal...kb 1 óráig tartott.Annyi volt a védekezés,hogy a végén kirántottam és a hasára élveztem. A lány(30) és a 45 éves férje elvileg próbálkoztak 8 hónapja a babaprojekttel(úgy,hogy beleélvez a férje). Mi egyszer szeretkeztünk és utána már nem jött meg a menstruációja a lánynak.(Ez már fél éve volt és terhes lett). Mekkora az esély,hogy tőlem esett teherbe?(Nem akar rám verni semmit,maradt továbbra is a férjével,azóta nem is voltunk együtt többször)
2019. nov. 10. 07:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem sok esély van rá. Egy 30 éves nő aki 8 hónapja próbálkozik a teherbeeséssel, hidd el, nagyon is tudja mikor van peteérése. Valószínűleg azért mert lefeküdni veled, mert nem akkor volt neki. És lehet, hogy azért pont most esett teherbe, mert elengedte a görcsös akarást, és másra koncentrált :D

Egy volt munkatársammal szinte teljesen ugyanez a sztori megtörtént, izgult is sokat, de aztán már annyira hasonlít az apjára a gyerek, hogy felesleges lett volna a vizsgálat...:)

2019. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Hat lehet h nem a ferjetol van. Meg az is lehet h nem is tőled.. :)
2019. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyes nők sok mindenre képesek, ha gyereket akarnak. Hallottam már ilyen storyt, annyira akarta gyereket, hogy tudatosan keresett valakit/bárkit akivel össze is jött a gyerek. Van aki a szeretőjét így akarta magához láncolni. Az ilyen nők pontosan tudják mit kell csinálni. Valószínüleg kicsit hasonlítasz is a férjre, ha tudatos volt és meg is tartotta.

Nőként mondom, hogy az egyik legaljasabb dolog, ha valaki hasonló szándékkal vagy úgy akar megtartani egy férfit hogy gyereket szül.

Mivel kettőn áll a vásár, a férfiak is hibásak ebben, mert a védekezést csak a nőkre hárítják. Nemcsak a férfiak tudnak hazudni, játszadozni, egyes nők is egyre tudatosabban használják ki a testük adta előnyöket, de akkor senki ne csodálkozzon, ha a gépezetbe kis homokszem kerül. Nem kellene óvszer nélkül szexkapcsolatban d.gni.

2019. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazából már régóta beszélgettünk(elég bizalmas szinten,napi több órát..),szinte már szerelmesek voltunk egymásba.(legalábbis én azt éreztem). Mikor elmaradt a menstruációja,azt mondta,hogy amikor együttvoltunk nem volt peteérés időpontjában. Rá pár nappal szexelt a férjével is. Ezután nem erőltettem én se a témát,mondtam neki ha szerinted a férjedtől van akkor nyugodtan tartsd meg a gyereket én nem fogok bekavarni.
2019. nov. 10. 09:45
 15/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk megfordult a fejembe nekem is,hogy csak donornak kellek,de akkor elég ügyesen játszotta,hogy szerelmes belém. Amúgy jóképűnek tartanak. 177magas vagyok vékony,de izmos alkat,nagy kék szem,dús barna hajam van.
2019. nov. 10. 10:04
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

8 hónap próbálkozás teljesen normálisnak számít, mivel megfelelő időben, egészséges pár esetében is csak kb. 20% az esélye a teherbeesésnek. Tehát simán lehet a férj az apa, sőt, jóval nagyobb az esélye, hogy ő az apa.

Valami egészen minimális esély van arra, hogy te.

2019. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

Sya. Nem hinném, hogy tőled lenne a gyerek, bár van rá némi esély.


Azt sem hinném, hogy csak donornak használt volna és csak azért feküdt le veled.


Én is jártam ebben a cipőben, annyi különbséggel, hogy bennem nem élvezett el a férfi, mivel nem lett befejezve az aktus. Pontosan ezért tudom, hogy a páromtól van a gyerek. Méghozzá azért, mert akkor mikor sikerült, már letettem róla hogy valaha is anya leszek és elengedtem az egészet. Már nem is gondoltam gyerekre, beleszerettem a szeretőmbe és folyton ő járt a fejemben.


Apró szerető...


Vele azért feküdtem le, mert kívántam. Testesül lelkestül és majd szét feszített a vágy, hogy lefeküdjek vele. Totál elcsavarta a fejem. És nem azért, mert hasonlított a páromra és donort kerestem. Egyszerűen csak úgy jöttek ezek a dolgok és magukkal sodortak az érzések.


Aztán sikerült a baba a párommal, így a szeretőt is elutasitottam minden szempontból, mivel nem akartam egy esetleges fájdalmat neki, hogy nem szeretném így folytatni az egészet.


Hogy mi okozhatja ezt az egészet?


Nos amikor egy pár eldönti, hogy itt az ideje egy babának akkor minden egyes lehetőséget megragadnak arra, hogy minél hamarabb sikerüljön össze hozni. De van, mikor már minden próbálkozás kudarcba fullad és így sehogy sem jön létre a kívánt megtermékenyítés és ez csalódásként hat ki a felekre. Ha évekig próbálkoznak és úgy sem sikerül, minden kivizsgálás ellenére sem jön az áhított gyerek, akkor az egy idő után kikezdi a kapcsolatot a sok csalódás és egymás hibáztatása, vagy saját maga végett. Elmondható, hogy ilyenkor jöhet bele a képbe egy bizonyos harmadik fél, aki nem tehet erről a kialakult helyzetről.


Ő már csak a végkifejlet része ennek az egésznek. És vagy észbe kap a pár, vagy pedig szétmennek. Ha sikerül helyre hozni a kapcsolatot, akkor minden folytatódik vagy kezdődik elölről. Így tudat alatt, mintha kicsit újra össze jönnének a felek, az érzelmek amik feledésbe merültek, felszínre törhetnek és kicsit olyan mintha most ismerkednének újra, így az érzelmek hatására bekövetkezhet akár a kívánt terhesség is.


Nagyon sok esetben lehet csupán csak ez a gond, kell egy kis változatosság, hogy ismét újra egy hullámhosszon lehessen a két fél.


Nem olyan egyszerű, mint ahogy azt gondolják. Sokkal összetettebb és érzelmileg nehéz helyzet az egész.

2019. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
Szegeny pasi...itt egyedul en vagyok kiakadva hogy valoszinu egy idegen porontyat fogja nevelgetni?
2019. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

# 18: Egyáltalán nem valószínű.


Egyébként ha valaki donort keres, az nem fog védekezni semmilyen módon. Előbb mondja, hogy szed fogamzásgátlót, vagy kilyukasztja a gumit, vagy bármit, de nem fogja ilyen szinten a véletlenre bízni.

2019. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szegény pasi? Hát így járnak az öreg pasik, akiknek fiatal nő kell.
2019. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!