Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóval, én elköttettem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, én elköttettem magam, (Vasectomia) ezt tudta is a feleségem, erre terhes lett, és dns, nem szeretem? (lent kifejtve a kérdés)

Figyelt kérdés

Alap kérdés: Hogy lehet elérni azt, hogy csináltasson DNS tesztet?


Szóval , nem akartunk gyereket. Egyikünk sem.


Én elköttettem magam, de a feleségem terhes lett, viszont totál hülyének néz és úgy érzem, hogy mintha 1-ik napról a másikra kicserélődött volna és bekattant volna, holott eddig minden rendben volt.


Szerinte ez csoda....


Noss, én viszont mondtam neki, hogy én ebben nem hiszek mert voltam ezen a beavatkozáson. És mondtam, hogy kérek DNS tesztet.


Erre kitört belőle a pokol ördöge , csapkodni kezdett kiabálni, tiszta idegbajos lett, mert, hogy én nem hiszek neki nem bízom benne, és nem szeretem már őt.


szerencsére az anyjával jó a viszont így elhívtam az anyját aki szépen elvitte magához.


Volt már valaki ilyen helyzetben?


Mert én nem akarok gyereket, de ha az enyém lenne nyilván nem adnám el. De ez ki van zárva.


2020. júl. 19. 21:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy ki van zárva, de nagyon kevéssé valószínű. A műtét után még hónapokig kell védekezni máshogy, illetve ellenőrzésre vissza kell menni. Ha önként nem megy bele a tesztbe, akkor peres úton kénytelen lesz. Szerintem sokkal hamarabb meg fog törni, és bevallja a félrelépést. Addig is elmehetsz sperma vizsgálatra.
2020. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

12 Hagyd itt két gyerkőcről van szó, nem értitek a lényeget, most zárult le egy sok sok éves történet. De nem úgy ahogy egy gonosz némber képzelte, hanem úgy ahogy egy békés nő, akit nem hagytak békén akarta.


Igy most nem a némberke nevet, hanem az aki a békés nő volt:)


Szóval felesleges jobban belemenni..

2020. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
A hetes mi a manóról beszél? Valaki avasson már be.
2020. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
14 A legjobb ha megtanulsz hallgatni, nem kell minden pletykát tudnia az embernek:DD De szép ez az este:D Hogy mik nem történnek:DD és még merje valaki azt mondani, hogy nincs Isten-szóról szóra bekövetkezett amit mondott.
2020. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2020. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
15: relatív új vagyok a topikban. Ez ilyen állandó szereplő, mint a pénz topikban Balázska?
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ja amúgy köszi, de igen keddre van időpontom dokihoz.


De a dokim azt mondta, hogy idővel mindenképp legyen DNS teszt is mert ha netán beszámíthatatlanná válna a feleségem, vagy odáig fajulna, hogy ügyvéd is kellene, akkor a DNS tesztet is oda tudjam dörgölni az orruk alá.

2020. júl. 19. 22:17
 18/34 acelsziv ***** válasza:
100%
Mielőtt lukra futsz vizsgáltasd ki magad. Tényleg sikrült -e a dolog és biztosan nem te durrantotál alá az asszonynak. Ha megvan az eredmény, hogy nem akkor DNS teszt sem nagyon kell, hisz ami tény az tény. Beadod a válópert és az orvosi papírral igazolod, hogy az apaság nem téged terhel.
2020. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Vagyis , nagyon remélem, hogy az ex feleségem lesz ezek után.


Habár attól tartok, lehet, hogy ennyi év után pszichiáterre is szüksége lesz.


Egyébként biztos persze nem egyik napról a másikra változik meg az ember, de agyilag is tlejesen bekattant mintha 1 perc alatt 180 fokot fordult volna. Kb mintha teljesen idegen lenne.

2020. júl. 19. 22:20
 20/34 anonim ***** válasza:
16%
Mielőtt megszületne mindenképpen kell a dns teszt, nehogy a nevedre vedd ha nem a tiéd!
2020. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!