Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha utólag derül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha utólag derül ki hogy a másik házas?

Figyelt kérdés

Futó kalandok esetén volt hogy másnap derült ki hogy az illető házas, sőt gyereke is van. Ilyenkor mit tennétek? Engem nem bánt a lelkiismeret mert nem tudtam előre. Persze a kapcsolat abbamaradt (volt aki utána keresni próbált még), de azért néha eszembe jut hogy micsoda emberek futkároznak az utcán...

Bizonyára ez nem ritkaság egyébként, de nekem monogám szemléletem van, ha kapcsolatban vagyok "látom de nem veszem észre" a többi embert.


2020. júl. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, mert előbb derülne ki. Aki meg oly "ügyes" hogy utólag, maga alatt vágta a fát.Mert abban a pillanatban zárom a soraimat.
2020. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Meg jó hogy ilyen erkölcsös vagy.

Előbb baszol valakivel, utàna ismerkedtek.

Olyannal bújok àgyba akit ismerek, láttam a családját, barátait, ismerem a hátterét.

2020. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Simán elmondanàm a feleségének. Legyen tisztàban kivel él együtt.
2020. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van.


"micsoda emberek futkároznak az utcán..."

Nehogy már te ítélkezz mások felett, legközelebb azért mielőtt lefekszel valakivel legalább mutatkozzatok be egymásnak, nehogy utólag derüljön ki, hogy rokon :D

2020. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2-es: Elnézést kérek, én egyedülálló voltam akkor, el is mondtam ezt magamról. Biztos én voltam naiv de azt feltételeztem hogy aki ismerkedik az nem nős. Aztán másnap közli hogy amúgy bármikor hazajöhet az asszony a gyerekkel...

Igen, erkölcsös vagyok, az egy olyan időszak volt 24 éves korom körül, nem szégyellem, nem sajnálom. Párkapcsolatban mindig hűséges voltam, nem csaltam, nem hazudtam előtte sem és azóta sem. Nem tartozok elszámolni senkinek ezzel. Mivel lassan 9 éve párkapcsolatban élek, bánnám ha nem lett volna egy kicsapongó időszakom, amt előtte nem akartam/mertem megtenni.

Egyébként meg ha nem velem csalja meg a feleséget akkor mással tette volna az illető. Nem nyomultam olyan emberre aki nem akarta, sőt ők kezdeményeztek.

2020. júl. 9. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg ha nem velem csalja meg a feleséget akkor mással tette volna az illető."

Végülis igaz.

Le a kalappal előtted, hogy mástól ezt a lehetőséget elvetted.

2020. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"Egyébként meg ha nem velem csalja meg a feleséget akkor mással tette volna az illető."


Szinte minden nő aki belemegy egy ilyen kapcsolatba/kalandba, ezzel a mondattal takarózik. Ezt a mondatot a saját fülemmel hallottam nők szájából.


N

2020. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem takarózok, mert én nem vagyok hibás a sztoriban. Ő mint házas ember, kikezdett és lefeküdt egy idegen nővel. Nem szerettem el az asszonytól, nem szőttem aljas tervet a házasságuk elrontására. Valószínűleg mással is megcsalta a feleségét, nem csak velem. Sőt utána még megtalált facen (nem adtam elérhetőséget) és irkált nekem amire én nem válaszoltam.

2020. júl. 10. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!