Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a "hiba" ebben a hazassagban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "hiba" ebben a hazassagban?

Figyelt kérdés
En vagyok a szereto. Mar nem sokaig, ki akarok szallni. Szerelem volt, reszerol is, ebben biztos vagyok. Sokat mesel magukrol. Tobbet is mint kellene, tehat a lelki szemetes szerepet is betoltom. Felallas a hazassagban: van egy lanya akit imad. Szex naponta a feleseggel. O sokkal idosebb mint a no. Azt vallja - mint sok mas nos ferfi is - a jo hazassag titka , az asszony legyen a fonok. Ha a no elegedett, akkor minden rendben van. Anyagi helyzetenel fogva ezt megteheti. A no luxusban el, meg napi szex. Ami szeretomet ismerve nem tunik tulzasnak. Igen vonzo kulseju ferfirol van szo. A no megis elegetlen. Mondja, kiabalni is szokott vele jelentektelen dolgok miatt. Viszont ha kedvesebb vele a no - egy hetvegi mas varosban torteno luxus vasarlas utan - szeretom mindig igen boldognak tunik. Hat en ebbol kiszallok! Azt mar tudom, kizatolag a no elegedetlen termeszete miatti bosszu ami miatt velem meg viszonya van. Miert elegedetlen egy ilyen feleseg? 10\10-es pasi akinek az elete a felesege igenyeinek a kielegitese korul forog. Bar latszolag ezt orommel teszi, lehet megis serti a ferfi egojat?(Azt kell tenni amit az asszony mond.)A no -azt gondolom - szeretheti,a maga modjan, hiszen sokat szexel vele. Most, hogy megvilagosodtam, nem ertem ,hogy egy ilyen alompar eletebe egy harmadik, kivulallo fel hogy kerulhet bele? Elofordulhat, hogy ezt a kivulrol csodalatos kapcsolatot en tartom ossze? Nekem panaszkodik vagy rajongva beszel a norol a pasi. (Uristen, hogy tudtam ilyen hulye lenni. Tudom megerdemlem.)

2020. júl. 8. 02:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"akinek az elete a felesege igenyeinek a kielegitese korul forog"

Csak szerinte.


A fő kérdésedre: hát figyi, te ismered a férfit, neked kéne megkérdezni ezt tőle.


Különben nem tudom, hogy fér bele már csak időben is a szeretőtartás. Gyereke is van, feleségével minden nap szeretkezik, kedvében jár, időt tölt vele ágyon kívül is... Nem jár munkába, passzív jövedelme van vagy eltartja a felesége?

Vagy nem alszik?...

2020. júl. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha csak a fő kérdésre koncentrálok és a leírásban felsorolt elterelő megjegyzésekre nem, akkor egy a hiba:

a férfi jelleme.

Alja emberrel nem lehet jó kapcsolatot felépíteni.

2020. júl. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elso! Gyereke mar nem kicsi, gimnazista. Felesegevel hetvegen tolt kulon idot. Igen van passziv jovedelme is.
2020. júl. 8. 06:18
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy a hiba ebben a házasságban.

Kicsit úgy jön le, h féltékeny vagy a feleségre, ami mondjuk logikus is lenne...

A feleség megkap minden jót napi szex+ luxus+van család meg gyerek. Te csak szexet kapsz meg panaszkodast.

Azt jegyezd meg, ha szeretne téged ez a pasi már rég veled lenne és nem a feleséggel.

Inkabb szervalj magadnak egy szabad hasonló jó pasit, mint szeretőd. Többre mész vele.

2020. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

4# válaszolónál a pont.

Én ugyanúgy irigységet, féltékenyéget olvastam ki a sorok között. Csak te vagy szerelmes, ő nem. Ő csak a rajongásodat szereti és a szexet amit te szerelemből nyújtassz neki. Ő a feleségéért van oda, de mivel férfiből van, "az öreg kecske is megnyalja a sót" elven tart egy kis csemegét is. Azért mesél a feleségéről, hogy tudd hol a helyed, ne akarj többet. Így, ha követelőznél azt vágná az arcodba "de hát tudtad, hogy feleségem van".

Kívülről látva mindenki azt hiszi, hogy ha megvan mindenük akkor boldogok, ők még jól érzik egymás társaságát. A boldogság hullámzó, akár egy jó zene/szex is boldogságérzetet tud adni, de belül ezek az emberek ürességet éreznek. Tudod amikor egyes férfiaknak/nőknek megvan mindenük, elkezdenek unatkozni és olyan dolgok felé fordulnak ami feldobja őket. Ezeken az embereken nem lehet segíteni, te csak egy örömforrás vagy a sok közül.

Jobb lesz neked, ha kiszállsz és keresel egy olyan férfit aki csak téged szeret.


Nem is értem a nőket? Miért gondolja minden szetető, hogy ez a boldogság, másodiknak lenni nem jó, néha kapni ezt-azt, néha van egy kevés ideje rá is. Ez nem szerelem, de mégcsak szeretet sem. Ez csak egy illúzió, állandó vágyakozás az elérhetetlenért, de az esetek nagy részében nem változik semmi, vagyis de változik, egy idő után ráun a szeretőre is, és jöhet a következő.

2020. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jot mosolyogtam 4-es. Valoban en voltam a hiba ebben a hazassagban. Kicsit ugy latom az ex szeretom jobban szereti a not mint forditva.Ezt kompenzalta velem.
2020. júl. 8. 07:59
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
6: Akkor a feleség a hiba.:)
2020. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"10\10-es pasi akinek az elete a felesege igenyeinek a kielegitese korul forog."


Bocs, de csak anyagi igényektől van szó. Nem igazi társ.

Már ha a fele is igaz annak, amit előad.

Gazdag, jóképű férfi néha szeretőt tart. Nem te vagy az első, sem az utolsó neki. Igen gyakori dolog.

Ne gondold túl. Nem tartasz te össze semmit. Előtted is így éltek, utánad is így fognak .

2020. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott a hiba, hogy a pali teljesen szarul áll a kapcsolatokhoz. Már ott elcseszte, hogy egy főnökösködő hárpiát vett el aki a közös élet semmilyen területén nem partner, csak parancsolgat és viszi a pénzt. Gusztustalan és nagyon lelkiszegény az a mentalitás amivel a pasi hozzááll az egészhez. Bármilyen normális férfi egyenlő partnert keres aki ugyan úgy 50%-ot rak a kapcsolatba.

Ő egyszerűen csak megalkudott, van egy kirakat élet feleséggel meg gyerekkel és kész, neki ez elég. Ő ennyire igénytelen. Inkább virítja a lóvét meg tűr csak maradjon meg a látszat boldogság. Mellette meg el lehet menni kalandozgatni. Az ilyen csávó ha élete szerelme lennél akkor se adná fel a kényelmes életet.

Ha fel is adná akkor is ugyan ezt a lelkiszegény fost vinné tovább, sosem tudna értelmes párkapcsolatban létezni. Ugyan úgy megpróbálná pénzzel megvenni az egészet hogy lelki dolgokat, valódi munkát ne kelljen a kapcsolatba belerakni. Szóval ennyi a hiba, egy lelki nulla, téveszmés pali akinek borzasztó rossz a mentalitása.

2020. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én tippem, hogy azért sárkány a feleség, mert tudja, vagy legalábbis sejti, hogy a férje csalja. Valszeg nem te vagy az első szerető. Csak nem akar kiszállni, mert akkor gondolom annyi a luxusnak, úgyhogy másképp veri le a pasin a dolgot.
2020. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!