Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a "hiba" ebben a hazassagban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "hiba" ebben a hazassagban?

Figyelt kérdés
En vagyok a szereto. Mar nem sokaig, ki akarok szallni. Szerelem volt, reszerol is, ebben biztos vagyok. Sokat mesel magukrol. Tobbet is mint kellene, tehat a lelki szemetes szerepet is betoltom. Felallas a hazassagban: van egy lanya akit imad. Szex naponta a feleseggel. O sokkal idosebb mint a no. Azt vallja - mint sok mas nos ferfi is - a jo hazassag titka , az asszony legyen a fonok. Ha a no elegedett, akkor minden rendben van. Anyagi helyzetenel fogva ezt megteheti. A no luxusban el, meg napi szex. Ami szeretomet ismerve nem tunik tulzasnak. Igen vonzo kulseju ferfirol van szo. A no megis elegetlen. Mondja, kiabalni is szokott vele jelentektelen dolgok miatt. Viszont ha kedvesebb vele a no - egy hetvegi mas varosban torteno luxus vasarlas utan - szeretom mindig igen boldognak tunik. Hat en ebbol kiszallok! Azt mar tudom, kizatolag a no elegedetlen termeszete miatti bosszu ami miatt velem meg viszonya van. Miert elegedetlen egy ilyen feleseg? 10\10-es pasi akinek az elete a felesege igenyeinek a kielegitese korul forog. Bar latszolag ezt orommel teszi, lehet megis serti a ferfi egojat?(Azt kell tenni amit az asszony mond.)A no -azt gondolom - szeretheti,a maga modjan, hiszen sokat szexel vele. Most, hogy megvilagosodtam, nem ertem ,hogy egy ilyen alompar eletebe egy harmadik, kivulallo fel hogy kerulhet bele? Elofordulhat, hogy ezt a kivulrol csodalatos kapcsolatot en tartom ossze? Nekem panaszkodik vagy rajongva beszel a norol a pasi. (Uristen, hogy tudtam ilyen hulye lenni. Tudom megerdemlem.)

2020. júl. 8. 02:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerelmes lettél, ez történt! Velem is megesett. De hát ez van. Ha az ember szerelmes, akkor nem az eszére hallgat…
2020. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes a feleségébe,viszont nem tud neki igazából megfelelni.Neked meg annyira nem kell.Szerintem ez van.
2020. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés nem kamu, akkor jól jár, hogyha elhagyod. :) Lesz neki másik.
2020. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretőnek lenni addig jó, amíg tudja a szerető, hogy mi a szerepe, neki csak a szex kell a másikból és semmi több, ha viszont már érzelmeket is táplál iránta, akkor ott kell hagyni.

Én is így voltam szeretőként, szóval tapasztalat.

Sosem szabad mindent elhinni amit a megcsaló mondd.

A megcsaló indoka a megcsalásra mindig a megcsalt fél. Akár igaz, akár nem, nem mindig a megcsalt fél tehet a megcsalásról, gondolom te sem hallottál még megcsalót arról panaszkodni, hogy ő az oka a megcsalásnak, mindig a másik félre mutogatnak.

Te az élete egyik részét ismered, azt amit elmond magáról, a másik felet is meg kellene hallgatni, hogy lásd az összképet.

+ még valami, az hogy néha-néha 1-2 órára összejártok szexelni és hiteget még nem ismered, csakis lakva ismerni ki a másikat, ahhoz is minimum 2 év kell legjobb esetben.

2020. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régi bölcsesség: A szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha. A feleségnek megvan mindene, csak éppen a szerelem hiányzik az életéből, s az, hogy ezáltal maradéktalanul NŐNEK tudja érezni magát.
2020. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!