Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden pasit el lehet csábítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasit el lehet csábítani, ha megtaláljuk a gyenge pontját?

Figyelt kérdés
Mondjuk adott egy olyan pasi, aki már csak a neveltetéséből és a származásából adandóan is borzalmasan családcentrikus, és azt vallja hogy a házasság, a család szent és sérthetetlen. Ezeknek is van gyenge pontja amit ha megtalál az ember, el tudja csábítani? Vagy tényleg van olyan akit lehetetlen és 110%-ig, mindig minden körülmények között hűséges? Ismertek ilyet esetleg?

2020. jún. 21. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Szinte mindenkit. De nem elég szimplán a te részed, kell, hogy épp olyan helyzetben legyen a férfi. Huzamosabb ideje szar otthon, szemét az asszony, nem figyelnek rá stb.
2020. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#10 : mondjuk egyetlen szóval nem írtam, hogy rólam szól a kérdés vagy hogy ilyenre készülnék, de azért aranyos vagy hogy rögtön e/2-ben személyeskedsz :)
2020. jún. 21. 19:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem személyeskedek, csak nem találtam el melyik szereplő lehetsz a történetben, azt hittem te vagy "az ember" általános alany a kérdésben, de akkor ezek szerint másik :)
2020. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Bő 18 éve hoztam egy döntést. A párom mellett maradok, hűséggel. Valahogy olyan mélyen gyökeredzik bennem ez az elhatározás, hogy azt nem is tudom kifejezni igazán. Nem lehet elcsavarni a fejem.
2020. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szinte minden pasit el lehet csábítani, de a gyenge pont megtalálása kevés. Kell még hozzá, hogy pont az a nő legyen,pont úgy, és pont akkor. Itt most azokra gondolok, akik amúgy tudatosan nagyon hűségesek. Azoknak a nagy része is potenciális félrelépő, csak nekik olyan sok körülménynek kéne együttállnia, hogy lehet, hogy sose fordul elő az élete során. Láttam már 30 év házasság után mélyen vallásos, én ugyan sose csalnám meg a feleségem típusú férfit is félrelépni, mert hát aztán mégis. De abban, nem hiszek, hogy egy konkrét nő biztosan el tud csábítani egy konkrét pasit, amennyiben megtalálja a "gyenge pontját."
2020. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ilyen. A férjem róla is ezt mondták és gondoltam is... Míg ki nem derültek az igazságok róla.... Csak sajnos már későn
2020. jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom, igen.

Régen biztosan azt mondtam volna, hogy nem, de mára már változott a nézőpontom. A férfiaknak eleve kicsit komplikáltabb az ismerkedés, gondolunk itt akár egyéjszakás, futó kalandokról, vagy párkapcsolatról. Ez mindig is így volt, egy szép nőnek könnyebb az ismerkedés, mint egy jóképű férfinek. Az esetek nagyrészében egy férfi azzal fekszik le, aki le akar feküdni vele és egy nő pedig azzal, akivel ő akar.

Van egy bizonyos típusú férfi, akit kifejezetten nehéz elcsábítani, de náluk pedig abszolút ez a -megtaláljuk a gyenge pontját- téma megy. Onnanstól, hogy rájössz, mi az ő "fegyvere" és azt ellene tudod fordítani, már nem nagyon van megállj.

2020. júl. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!