Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem nem kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nem kell ahhoz, hogy megtaláljuk az igazit vagy igen?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a mai világban el kell kerülni a szerelemet, mert tévutra visz. Nem elég, hogy azokba akikbe szerelemesek leszünk azok vagy lekopintanak vagy másba lesznek szerelmesek.

2018. dec. 14. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: A számomra "igazi"-ba nem vagyok szerelmes.
2018. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, igen, tetszik a gondolat
2018. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapkövetelmény. A zsìroskenyér kenyér nélkül. Nemhogy az "igazival" nem de senkivel nem lennék úgy kapcsolatban hogy nem vagyok szerelmes ...
2018. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akibe szerelmes voltam, lerázott. Nem is baj, mert egy önző, bunkó pasi. Jobb is, hogy nem jöttünk össze. Párommal 11 éve élünk együtt, nagyon összeillünk, viszont sohasem voltam szerelmes belé. De ha az igazi szerelemre vártam volna, akkor életem végéig magányos lehetnék.
2018. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:

Nekem a 3. jott be, majd 2 evtizedes hazassag lett belole. A plane, hogy nem vagyok egy nagy romantikus tipus, es rohadt kiszolgaltatott tole az ember, szoval erosen felemasak az erzeseim. Hajlok arra, hogy inkabb ne legyek tobbet szerelmes, de befolyasolni ugysem tudom, ha ugy adodik, ugyanugy atmegy rajtam, mint egy kamion, a hatasa is azzal egyenerteku.


42F

2018. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy olyan kapcsolatnak ahol nem vagy szerelmes a másik félbe most őszintén? Akkor már inkább haljak meg egyedül.
2018. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mi értelme egy olyan ember után futni akibe szerelmesek vagyunk de ő ránk se hederít?
2018. dec. 16. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a szeretet és a megértés.
2018. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!