Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha már régóta...

Mit tegyek, ha már régóta szerelmes vagyok egy lányba, de a túl régóta tartó barátságunk miatt a lány nem akar semmit? De mindig megtaláljuk egymást, és nagyon jól elvagyunk, szinte izzik a levegő köztünk, ő mégsem akarja.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok, ő is érez irántam valamit, de ez még nem szerelem. Megkért, hogy vigyek el neki egy füzetet, de nem tudom személyesen odaadni neki. Valamit szeretnék bele írni, vagy rajzolni, amivel utalok arra, hogy többet is szeretnék tőle, mint barát lenni. Esetleg valami ötlet?

2013. máj. 22. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos azt kell mondanom, h felejtős. Ahhoz, h összejöjjön veled, tetszened kéne neki külsőre. Ha tetszenél, akkor viszont már az elejétől fogva nem barátként tekintett volna rád.
2013. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor ha közeledem felé, miért nem húzodik el ? Épp ez az, hogy mindig mikor már éppen elfelejteném, ő megjelenik, és mindent összekavar, én meg egyből fejvesztve rohanok utána, mikor semmi értelme.... Egy az egyben olyan a kapcsolatunk, mint a How I Met Your Motherben Robin és Ted kapcsoata... :D:D
2013. máj. 22. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert élvezi, h játszhat veled.
2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamit biztosan érez ő is mélyen... Régen már utasítottam vissza egyszer, utána jöttem rá, hogy nekem csak ő kell. De azóta is, nagyon sokat beszéltünk. Csak az a baj, hogy túl régóta ismerjük egymást..
2013. máj. 22. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Vmi cuki állatot :D esetleg szivecskét:3 és vmi kevés irományt :D
2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!