Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szerelmes vagyok...

Szerintetek szerelmes vagyok belé / tetszés?

Figyelt kérdés
A neten már 1 éve ismerek egy srácot, és mostanában többet beszéltünk,1kép van fent róla fb-n és nagyon örülök ha rám ír, ha ír aa bejegyZésem alá. Sokszor gondolok rá. És az sem zavar h 2 évvel fiatalabb nálam. Köszi a válaszokat! =))

2013. máj. 21. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan nekünk kellene tudni? :D :D :D Azt hiszem, inkább megyek aludni...
2013. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

JÁJ!

Bocsi, év vége van, ki vagyok akadva, ezt most ne vedd sértésnek, de az ilyen embereket kéne egymás mellé állítani és sorban lelőni!!!

NE A FACEBOOK-ON ÉLD AZ ÉLETEDET!!! Miért nem beszélsz meg vele egy találkozót??? Menjetek el valahova, az értelmesebb, mint hogy a gép előtt tunyulva röhögjetek a semmin!

Meg amúgy tényleg jobb, ha valakit élőben látsz. Láthatod a testbeszédet, hallhatod a hangját, meg eleve LÁTHATOD őt 3D-s életnagyságban, nem pedig csak egy fél szer fél cm-es fényképen, amin mellesleg lehet, hogy nem is ő van!

Én annak a híve vagyok, hogy ha valakit ismersz facebook-on, igyekezz vele élőben is találkozni... Persze vannak olyanok, hogy az ország másik végén lakik vagy nem is ebben az országban, akkor persze nem megoldható, de alap esetben tényleg jó, ha találkozol is vele, nem??? Amúgy biztos tetszik neked, ezt te tudod!:)))

Beszélgessetek többet és szerintem összehozhatnátok tényleg egy talit! :D

2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
valószínűleg elég gyerekes és éretlen vagy még..a srác pedig könnyen meglehet hogy fake
2013. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem pedofil vagy...
2013. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha jó vele irogatni, sokat gondolsz rá meg hiányzik, akkor valószínűleg tetszik neked, talán még szerelmes is vagy belé. ezt csak te tudhatod:) az tényleg lényegtelen, hogy ki mennyi idős. én is azt javaslom, hogy próbálj vele beszervezni egy találkozót, de azért azt jó lenne kideríteni, hogy ő mit gondol rólad.
2013. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!