Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ő jár a fejemben, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ő jár a fejemben, de nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Tudom, milyen szerelmesnek lenni, egyszer voltam, de az erősebb vonzalom volt ennél. Talán csak azért tetszik, mert úgy érzem, én is tetszem neki?.. Mégis, minden második gondolatom ő.. ezmiez.?..:'DD
2011. dec. 18. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy szerelmes, de jó úton haladsz afelé!
2011. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amúgy jah

"Talán csak azért tetszik, mert úgy érzem, én is tetszem neki?"

ugyanez van velem is. oké hogy addig is tetszik míg nem ismerem , de mikor már jókat dumáltunk és mindig rámköszön meg amilyen szemekkel néz áááúúúú ölni tudnék azért :D


de amúgy akarsz tőle valamit? vagy csak unatkoztál?

2011. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ugyan ez..! tényleg helyes fiú, és mindig is tetszett, csak most, hogy látom, hogy foglakozik velem már túl sokat jár a fejemben..:DD

Járnék vele szívesen, de csak egy laza kapcsolat lehetne köztünk (hacsak nem leszek szerelmes).

2011. dec. 19. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk. Ésszel felfogom, hogy nem szabadna annyit rajta járatnom az agyamat, nem is lennék boldog ha az én párom lenne -állandóan féltékeny lennék annyi nő rajongja körül.

De isteni vele a szex, a beszélgetés, évek óta újra összehoz minket a sors aztán szétdob. Le kéne zárnom vele, de nem megy.Most is hiányzik, pedig már mindkettőnk családdal készül a karácsonyra....félek, hogy beleszeretek :-O

2011. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso: szerintem mar regen beleszerettel :) Es most a tikos gyumolcs meg edesebb :)

Kerdezo: nalam is szokott ilyen lenni, csak nalam azzal a kulonbseggel, hogy sokszor csak addig erdekel valaki, amigy ugy latom, hogy nem kaphatom meg. Amint o is erdeklodik utanam, mar nem gondolok annyit ra, kiszurok valaki mast :D

2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: ugyanez!!!! csak eléggé köcsögség szerintem..:DD
2011. dec. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!