Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy gané alakba, és udvarol egy rendes akit nem tudok megkedvelni.

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja várok egy valakire, szerelmes vagyok, de ő nem tudja mit akar, jön a kifogással hogy sok a munkája, de jelntkezik és keres, és nem mond semmi konkrétat. Ez egy igazán hosszú történet.

Már rágóta tetszem egy nagyon hejes pasinak akinek ugymond esélyt adtam, mivel reménytelennek tűnik a dolog a másikkal. Találkoztunk evvel a rendes pasival, de közben csak emerre tudtam gondolni!


2011. dec. 17. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ez a kérdés hanem az hogy miért bolondítod a rendes pasit? tudod a rendes pasik a te fajtád miatt lettek ganék mert nem is érdekel csak szórakozol vele te ribanc.
2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor meg sírtok ha veletek is ezt teszik ugye milyen rossz?
2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szenvedj
2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pasi mindent tud, egyáltalán nincs szó széditésről. Eléggé meggondolatlan vagy ami azt illeti.
2011. dec. 17. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikkel se járj. A ganéval azért, mert gané. A rendessel, mert nem jön be.
2011. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 asdface ***** válasza:

Várj az aranyközép útra!

Nem akarásnak nyögés a vége. Egyiket se erőltesd.

2011. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, Te, kérdező... Nekem erről szólt az eddigi (nem túl hosszú, 20 évnyi XD) életem. Mindig ez van, csak én már nem is próbálkozom mással, ha szeretek valakit, mert tudom, hogy nem tisztességes, szóval inkább vagyok egyedül.


Az oltogatóknak: Irányíthatjuk, hogy kibe szeretünk bele...?!

2011. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!