Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Már másfél éve vagyunk együtt és eddig soha nem fordult elő ilyen. Nem kívánom, mármint sokkal kevesebbszer. Talán ez lehet azért is, mert újabban próbálok az érettségire és a tanulásra koncentrálni és gyakran vagyok fáradt.

Másrészt az első egy évben egy-két nap kihagyással mindennap találkoztunk, most meg már lecsökkentettem heti 4-5-re, és amikor nélküle vagyok nem azt érzem, hogy hiányzik, hanem hogy felszabadult vagyok és van időm magamra.

De szakítani sem szeretnék, mert mert ha a lelki oldalát nézzük a dolognak: kedves, a tenyerén hordoz, hűséges és okos.

Meg tudnám oldani, hogy valahogy barátok lehessünk?

Amikor megismerkedtünk én épültem be az ő társaságába (a magamét hanyagolva). Ilyenkor egyértelmű, hogy kikerülök a társaságból??


2011. dec. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az utolsó két sort leszámítva, azt gondolnám hogy nincsen semmi baj, csak hát már másfél éve együtt vagytok, természetes hogy egy kicsit enyhülnek az érzelmek, lehiggadtok, eltűnik a rózsaszín köd.

Viszont amit a végén írtál, úgy tűnik hogy szakítani akarsz. Nem? Amúgy szerintem igen, kikerülnél a társaságból.

2011. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit túlkomplikálod a dolgot, de betudjuk annak ,hogy még süldő vagy és most kóstolgatod, hogy mi fán terem a párkapcsolat. :)
2011. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kissé értlemetlen a kérdés, vagy csak én nem értem.

Pontosan mit akarsz?

2011. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam már szakításra is, de aztán mindig elvetettem... csak gondoltam ezeket is megkérdezem, arra az esetre, ha minden kötél szakad.


S

2011. dec. 18. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, te már a saját bőrödön tapasztalod azt amit úgy hívnak kapcsolat.

A kapcsolat nem csak annyi, hogy bejövünk egymásnak esetleg beleszeretünk és ameddig tart a vonzalom, addig minden boldogság. Eljön egyszer az az idő is, amikor már nem minden csak róla szól. És ez természetes, csak a világ ezt a részét sose tárja elénk.

Azt hiszem innentől számít igazán kapcsolatnak egy kapcsolat, hogy szereted és elfogadod a másikat olyannak amilyen. Ilyenkor már nincs rózsaszín szemüveg és több energia kell az együtt maradáshoz. Ha az emberek csak a szerelem meglétéig maradnának együtt, akkor jóformán 1-3 évente mindenki partnert váltana. Oda kell figyelni a másikra, feléleszteni a varázst, a tűzet. Nem elhanyagolni az egészet és az enyészetnek adni.


Tudom mit érzel, mert én 1 év után éreztem ugyanezt. Aztán nem értettem mi romlott meg. De rájöttem, hogy ez természetes, csak meg kell találni a módját a megújulásnak. És akkor a kapcsolat él.

2011. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!