Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti mit gondoltok az ilyen emberől?

Figyelt kérdés

21F vagyok egyetemen. Nem teljesen értem hogy 21 évesen miért nem vágyok szerelmi kapcsolatra igaz barátom és barátnőm sem volt inkább csak néhány haver. 18-19 évesen azt gondoltam mikor már mindenki arról beszélt h kinek milyen szerelme van, hogy majd engem is elkezd a dolog érdekelni de 2-3 év után is ugyan olyan semleges a téma nállam. Néha eszembe jut de nem nagyon foglalkozok ezzel csak pl családi/ismerős körbe mindig feljön ez a téma én meg mindig mondom hogy nincs senkim és nem is gondolkodok rajta. Ami még fontos lehet: introvertált vagyok, azt nem tudom h aszexuális vagyok-e (néha felfigyelek egy lányra pl a buszon kb havonta egyszer),nagyon puritán értékrendem van és nagyon kritikus gondolkodásom.

Szerintem a fő probléma ott van hogy az emberekkel nem találom a közös hangot. (érdektelen felszines dolgokról beszélnek) A kivételek megtalálása változtathat a dolgon.

A lényeg hogy ti kívül állok ezt hogy látjátok? Mi a tapasztalatotok az ilyen emberekkel? Ismertek-e ilyet és ha igen akkor mit gondoltok róla, mi lett vele később? Azt még szeretném leszögezni hogy ez nem egy panaszkodó írás akar lenni vagy önsajnáltatás hanem pusztán egy kérdése mert sok mindent nem értek emberek terén.



2018. dec. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
nekem is volt ilyen haverom. mindig csesztettük hogy nem csajozik. végül hamarabb lett felesége meg családja mint nekem :D
2018. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Kritikus a gondolkodásod, de a helyesírásod iszonyú, ami sok mindent elárul, többek közt azt is, hogy nagyképű vagy. Többet gondolsz magadról, mint amit valójában érsz.
2018. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Az írásod alapján szerintem nem introvertált vagy, hanem autista. A puritán értékrend konkrétan mit takar?
2018. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy nem találod a közös hangot az emberekkel. Ezen próbálhatsz javítani úgy, hogy hozzád hasonló gondolkodású, értékrendű emberek társaságát keresed. Legegyszerűbb a munkahelyen és hobbin elindulni. Történészként vegyél részt kiállításokon, filmrajongóként mozizz és közben/utána próbálj ismerkedni, szóba elegyedni emberekkel, illetve látogass hasonló fórumokat, portálokat.

Ha ezek után sem érzel semmi késztetést, nem is igényled, akkor meg hagyd és élvezd az életet úgy, ahogy Neked passzol. Nem kell megfelelned a társadalmi elvárásoknak, ez a saját életed.

2018. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2018. dec. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!