Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden pasit el lehet csábítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasit el lehet csábítani, ha megtaláljuk a gyenge pontját?

Figyelt kérdés
Mondjuk adott egy olyan pasi, aki már csak a neveltetéséből és a származásából adandóan is borzalmasan családcentrikus, és azt vallja hogy a házasság, a család szent és sérthetetlen. Ezeknek is van gyenge pontja amit ha megtalál az ember, el tudja csábítani? Vagy tényleg van olyan akit lehetetlen és 110%-ig, mindig minden körülmények között hűséges? Ismertek ilyet esetleg?

2020. jún. 21. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak ettől függ. A híség döntési kérdés. Ha kiábrándul, akkor nem garantálható semmi.

Csodaszer meg nincs. Szóval, hogy mi a beválalós trükk az fel kell fedezni/férfi.

2020. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Van, akit lehetetlen. Ismerek ilyet. Fejjel él és elutasít mindent, ami testi csábítás. Lenézi azt, aki képtelen józanul gondolkodni. Akinek alapvető emberi értékrendjével ellenkezik, annak lehet akármilyen cicid, elvi okokból nem fog neked bedőlni. Ha fegyvert tartasz a szerettei fejéhez, talán, nagyon-nagyon talán lenne esélyed egy szánalomdugásra, de kb. ennyit tudok elképzelni, mint gyenge pontot. De ebből is előbb megpróbálná kidumálni magát. Mint mondtam, ésszel él.
2020. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, léteznek gerinces emberek, kérdező. Ez neked talán újdonság?
2020. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha szeretem a barátnőmet, akkor akár Margot Robbie is állhat előttem meztelenül, észre sem fogom venni.
2020. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ha őszintén szereti a párját valaki hiába találod meg a "gyenge pontját" és tudod, hogy szexuálisan mi indítja be legjobban ellent fog neked állni.
2020. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Engem már próbáltak mesztelen képekkel a kanosságomra hatni, hogy én is küldjek a farkamról. El is küldték, majd kérték tőlem. Mondom, hogy "nice try", ez nem fog menni. Majd mondják, hogy ez nem igazságos. Ez van. ^^"

Mondjuk én megjártam párszór a nudista campinget, tehát egy pucér nő látványától csak látásra nem izgat. Szóval lehet próbálkozni képekkel, dekoltázsokkal => hatástalan...

Ugyanúgy nem hiszek a "dugunk egy éjszakát át", mert hátsószándékot érzek mögötte. Szóval ki-van-zárva.


Az ilyen hozzám hasonlóak esetén a kedvessék, figyelmesség, bújás, érzékiség útján vezet az út. Ez meg ugye energiát, időt igényel, hogy az adott nőt közel engedjem már-már intim közelségbe, hogy én érte vagyok és ő értem van.

Én az ilyen kialakult kötelékeket szeretem. Nyilván ha ez hosszú távon fentartható, és bizonyos súrlódások megbeszélgetők, akkor miért csalnám meg, ha úgy szolván egyek vagyunk? Kérdező, remélem érted.


F

2020. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Azért az ember változik is idővel. Rokonom korán megnősült. Imádta a feleségét. Az első volt neki. 3 gyerekük lett. Róla aztán elképzelni sem lehetett, hogy csak gondolatban is más nő létezne számára. 42 évesen "megbolondult". Nem, nem a tipikus fiatalabb nőért elhagyom a velem egykorút! Nem a nő aki miatt lelépett 3 éve idősebb a feleségnél.

Azt mondta "Ő maga sem érti, ilyen szerelmes még az életben nem volt."

Ilyen is van!

2020. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek van. Egyszer volt egy távolabbi-gyengébb ilyen ismeretségem, ő nagyon erősen rájátszott a gyerekkoromból hozott (feltehető, avagy sosem bizonyított, de elég valószínű) személyiségzaraimra, utólag olvastam vissza, hogy mennyire manipulatív módon - és sikerrel. Jobban kell vigyáznom az emberekkel. De lehet ő őszintén tette és semmilyen hátsó szándékkal, csak hát a paranoiára való hajlam is ezen pack része :)
2020. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem lehet mindet. És a többit sem akármilyen nő tudja...
2020. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet mindet. Pl vannak olyanok akiknek az ilyen kérdés is kizárja hogy vonzódjanak hozzád, mert csak azokhoz tudnak akiről legalább elhiszik hogy jólelkű nő. Persze megjátszhatod ezt, színészkedhetsz, de az nem igazán fog menni, mert annyit kellene trükköznöd amiatt hogy van párja akit szeret, hogy rá fognak jönni, és ráadásul sokkal tovább tart, mint egy olyat elcsábítanod akiknek egyszerűbb a lelkük. De ha rászánsz kb 90 évet lehet hogy sikerül:)
2020. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!