Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engem miért csal meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért csal meg mindig mindenki? Ennyire értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első kapcsolatom, ahol megcsalnak. Engem miért csal meg mindenki? Ilyen eldobandó lennék? Ha nem lennék eldobandó és értéktelen, akkor nem csalnának meg. Mi lehet a baj velem? Ez már a negyedik, hogy megcsalnak.

2020. jún. 18. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

8-as vagyok.


Nem azt írtam, hogy feltétlenül összeszedni több nőt, hanem, hogy visszajelzéseket keres, hogy növelje az önbizalmát. Az ilyenekkel kell vigyázni.

2020. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Azért csalnak meg, mert nulla önbecsülésed van és összeállsz mindenféle alja szardarabbal aki két kedves szót szól hozzád. Amíg az ide írkálástól várod a csodát, addig nem is lesz soha. Ha te értéktelennek tartod magad, akkor igazad van és tényleg az vagy.
2020. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

‘Ha értéktelennek tartod magad, akkor igazad van és tényleg az vagy.’

Azért ez erôs és még csak nem is igaz. Viszont ha azt akartad mondani, hogy látszik a kisugárzásából, hogyan vélekedik magáról és ezt bizonyos férfiak megérzik, úgy már van benne valami.

2020. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
azért csalnak meg mert nem adod meg a szexben amire vágynak és vagy hanyagolod őket.ennyi.f
2020. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13/ A kérdező egy kis troll aki hónapok óta itt sajnáltatja magát napi 6 kérdésben, szóval már bebizonyította, hogy tényleg egy értéktelen senki. Inkább empatizálj olyannal, aki megérdemli.
2020. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De jó, hogy minden kérdező troll és minden kérdés kamu...
2020. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem minden kérdés kamu, de ha valaki ugyanazt a sztorit szajkózza alig átfogalmazva naponta többször és utána 4 névről írkál privátokat, mint a kérdező, az azért elég árulkodó :D
2020. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva szerintem ha valaki a falu bikájával jön össze akkor ne várjon csodát :D
2020. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!