Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engem miért csal meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért csal meg mindig mindenki? Ennyire értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első kapcsolatom, ahol megcsalnak. Engem miért csal meg mindenki? Ilyen eldobandó lennék? Ha nem lennék eldobandó és értéktelen, akkor nem csalnának meg. Mi lehet a baj velem? Ez már a negyedik, hogy megcsalnak.

2020. jún. 18. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Vagyis minden alkalommal megcsalás rá hajlamos férfiakat valasztottal. Miért?
2020. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést.
2020. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

A válasz a kérdésedre: NEM. Az hogy valaki megcsal, az az adott embert minôsíti, nem pedig téged. Az viszont, hogy mindig megtörténik veled, nem biztos hogy véletlen. Épp olvasok egy könyvet, ami alapján azt tanácsolnám, térképezd fel kicsit milyen volt a korai kapcsolatod a szüleiddel és nekik milyen volt az övéikkel. Lehet, hogy segít majd megérteni miért ‘vonzzol be’ hûtlen társakat ismétlôdôen.

Ezen kívül az is megfordult a fejemben, hogy a határokkal van a baj. Már a kapcsolat elején fontos tisztázni, mi az ami belefér, és mi az ami nem. Ez nem a bizalmatlanság jele - ha elég érett a párod, megérti mirôl van szó.

2020. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem kell teljesen az ellenkezőjét állítani.


Ugyan is elképzelhető az is, hogy valóban nem láttak benned többet ezek az emberek, ezek 4-en, csak eszköznek voltál jó, ágyba meg mutogatni meg szórakozni.


Bocs, hogy nem egyes egyedül neked adok csak igazat. De igen veled is lehet probléma.


Az ember kifog 1-2 ilyen barmot, okés...megesik...


De 3-nál már el lehet kezdeni gondolkodni, hogy basszus lehet, hogy valamit én is rosszul csinálok??


Nem csak mindig másokban kell keresni a hibát.

2020. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem az értéktelenségedre vall! Nehogy kisebb rendűnek érezd magad! Így jött össze, de azért jól nézd meg, hogy kivel randizol. Persze, azért randizgatunk, hogy ezek által megismerjük a másikat. Lesz ez még jobb is!

Ffi.

2020. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az első kettő még kamasz koromban volt, a másik 2 pedig már amikor felnőtt voltam. Az első kettőre van magyarázat, mert a fiúknál az a menő, aki egyszerre több lányt fűz, de a másik kettőre nincs. Csak én lehetek a baj, velem van baj.
2020. jún. 18. 22:48
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szexuálisan mindent megadtál nekik?
2020. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Veled az lehet a gond, hogy naiv vagy. Azért az első eset után figyelhettél volna a "gyanús jelekre". A hűtlen férfiak önbizalomhiányos férfiak és nagyon keresik a nők figyelmét, ami legtöbbször elég egyértelmű. A megcsalás része pedig nem a te hibád.
2020. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8# Önbizalomhiánnyal hogy lehetne több csajt összeszedni?😑
2020. jún. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kilences, ha még nem tapasztaltam, akkor ne nevess. De a nyolcasnak igaza van.
2020. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!