Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan juthatok be e-mailen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatok be e-mailen keresztül?

Figyelt kérdés
Adott a szituácio, hogy erős a gyanum, h a párom (akivel pár honapja vagyunk együtt) kavar a hátam mögött. FB jelszavát nemtudom, viszont a gmailet nyitva hagyta igy latom, h badoo-n irkalnak neki a csajok. (badoon ismerkedtünk meg és többszöri kérés ellenére még mindig vmiért nem törölte) Erre szeretnék valaszt kapni, hogyan tudnék bejutni az email fiokjábol a Badoo-ra.

2020. jún. 15. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a badoo folyanatosan üzeneteket küldött évekig hogy xy rámírt, beszélgetni szeretne velem... soha nem voltam regisztrálva
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, h a badoo véletlenül generálna ilyen emaileket...igen én kaptam már párszor mig fent voltam... De őt ismerve...más csajokat bámul az utcán (mint egy 16 éves kamasz olyan szinten holott 38 éves) és hasonlok...szal alapos gyanum van rá, hogy tényleg irkál másokkal...
2020. jún. 19. 12:10
 13/14 anonim ***** válasza:

És emiatt ilyen mélyre süllyednél?


A korrekt megoldás az, hogy leülsz vele, és bevallod hogy láttad az üzeneteit (mondjuk ha belépve maradt akkor nem olyan nehéz meglátni, ha a tiédbe akarsz épp belépni, vagy eleve azt hiszed hogy a tiédben vagy)


És azt is elmondod neki, hogy kicsit megingott a bizalmad, de szeretnéd rendbe hozni. Őszintén mondja el, hogy van-e alapja a félelmednek.

2020. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kedves utolso válaszolo, beszéltünk, de rettenetesen sokat hazudozik. Sokszor belegabalyodik a saját hazugságaiba. És igen, azt mondta, h automatikusan kapja az üziket. Azota törölte a fotoit badoorol (azaz a profil megmaradt), szoval ez is érdekes, h akkor miért nem törli le teljesen a profilt...mindegy...meglatjuk.. de résen leszek...
2020. jún. 24. 16:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!