Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan juthatok be e-mailen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatok be e-mailen keresztül?

Figyelt kérdés
Adott a szituácio, hogy erős a gyanum, h a párom (akivel pár honapja vagyunk együtt) kavar a hátam mögött. FB jelszavát nemtudom, viszont a gmailet nyitva hagyta igy latom, h badoo-n irkalnak neki a csajok. (badoon ismerkedtünk meg és többszöri kérés ellenére még mindig vmiért nem törölte) Erre szeretnék valaszt kapni, hogyan tudnék bejutni az email fiokjábol a Badoo-ra.

2020. jún. 15. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Bűncselekmény más tudta nélkül olvasni a levelezeset, tudta nélkül belépni ide-oda.
2020. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj Vele,kérdezz rá,hogy úgy érzed flörtöl,és törölte-e már a badoo regisztrációját? Akár őszinte is lehet...inkább nyíltan,mint a háta mögött!
2020. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
rákérdeztem, allitja nem volt ideje vele foglalkozni,és h nem is jár fel a badoora. De az emailekből látom, h a levelezik valakivel. Szal nem őszinte...ennek szeretnék utana járni.
2020. jún. 15. 20:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy hogy kérsz egy új jelszót.
2020. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány hónapos kapcsolatban ez a helyzet, akkor nem nyomozni kellene, hanem szakítani. Minden értelemben jobban járnátok. Természetesen hosszabb kapcsolatban nem mondanám a szakítást, de most még az elején vagytok, még épp itt a lehetőség jobbat találni. Mindkettőtöknek.
2020. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kamureget, szervezz randit vele és azon baxd ki. Itt nem az az alap probléma, hogy beszélget, ezt megelőzte, hogy mivel kapcsolat, kérted vegye le magát... nem egyszer. Hagyd a francba.
2020. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy emailben az van xy csevegni szeretne nem jelent semmit. Az egy automatikus rendszeruzenet.


Badoo nem kuld emailben értesítést hogy uzenet erkezett.

2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A régi e-mail címem tele van olyan levelekkel, hogy "XY beszélgetni szeretne" vagy épp "Hiányoztál, forró az ágyam" ésatöbbi.


Tinilány koromban használtam azt a címet, heteró vagyok, és amúgy se érdekelt különösen semmiféle intimitás.


Spam, nem tudom honnan jöttek.

2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem érdemes rá időt pazarolni,főleg nem ennyi idő után...
2020. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
ha valakivel levelezget, akkor valakit meg is fog d.gni. HA nem hiszel neki, akkor rakd ki. Ehhez nem kell bizonyosság.
2020. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!