Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez most mi? Megcsalhatott vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Megcsalhatott vajon?

Figyelt kérdés

Férjemmel már több mint egy éve nem szexeltünk, veszélyeztetett terhesség miatt. Terhesség vége felé furcsán viselkedett. Nem foglalkozott velem és folyton a telefonját nyomkodta, éjszakában nyúlóan is. Végül mintha nem is léteztem volna, folyamatosan hülye indokokkal lelépett valahova és volt mikor órákra eltűnt. Telefont sem vette fel.


Aztán megszültem és ugyan így ment tovább olyan két hónapig. Utána mintha semmi sem történt volna, legalábbis nekem nem tűnt fel semmi furcsaság.


Aztán az utóbbi időben ismét előjött a furcsaság.

Folyamatosan telefont nyomkodta, eltünedezett, mikor hívták félre vonult, a wc és a fürdőbe is magával vitte a telefont. Dugdosta előlem, előttem vagy nem vette elő, vagy úgy hogy ne lássam mit néz rajta. Kiderült, hogy maszturbál, pedig itthon vagyok én is. Önmagában nem lenne gond a maszturbálás, de nem helyettem kéne csinálni.

Közben alíg beszéltünk, mintha csak lakótársak lettünk volna. Egyre jobban távolodott tőlünk. Csak a telefon létezett. Ha nem azt nyomkodta, akkor inkább vagy aludt vagy tvzett. Minden mással foglalkozott csak velünk nem.


Aztán el kezdtem kutakodni hogy még is minek köszönhető ez az egész... Olyan információkat találtam amik azt sejtetik hogy van valakije. Figyeltem és számomra egyre jobban az jött elő, hogy biztos van valaki neki, majd "bizonyítékokkal" kérdőre vontam, persze tagadott mindent, és még volt olyan elszólása, hogy Ő nem ringyó. Mikor én így neveztem. Tehát megvédte a feleségével szemben....


Választás elé állítottam, hogy vagy a nő vagy a család. Azt mondta hogy a család. Meg hogy nincs senkije. Aztán elrohant valahova ismét. Majd pár óra múlva hazajött és nem szólt hozzám. Csak annyit mondott hogy igazam van abban hogy elhanyagolt. De nincs senkije.


És tovább mentek a furcsaságok. Bár már a telefont nem nyomkodta annyit, legalábbis előttem nem. Sunyi módon WC-be vonult, meg a fürdőbe, meg mikor épp nem voltam a közelében. Hiába kértem a telefont, nem adta oda. Csak úgy hogy mindent kitörölt belőle. Ez már nagyon gyanús. Kérdeztem kivel írogat annyit és miért olyan titkos hogy nem tudhatok róla. Meg hogy akinek nincs mit titkolni az nem tesz ilyet, tehát vaj van a füle mögött...( Ilyen hülyének néz, azt hiszi hogy nem tudom miket csinál, amikor nem vagyok ott. )

Mikor elment dolgozni, volt hogy nem jött időben haza. Csak 3 órával később. Erre is volt egy hülye magyarázata, amit persze nem hittem el neki, bár nem mondtam. Telefont kijelzővel lefelé fordította, vagy teljesen Lenémitotta úgy hogy még csak ne is rezegjen mikor kap valami értesítést.


Mikor újra ezek elő jöttek, akkor hiába akartam vele szexelni, vagy nem akart, vagy fel sem állt neki, vagy inkább bealudt.


(Azóta is figyelem csendben, hogy miket csinál , bár szerintem óvatosabb lett.)

Azóta azonban az utolsó 2 hétben mintha semmi sem történt volna. Azt mondja szeret, meg ilyenek és nem nagyon nyomkodja azt a telefont. Sőt, van mikor le is teszi valahova és nem nyúl hozzá előttem. ( de kb olyan, mintha szándékosan hagyná előttem, hogy hátha hozzá nyúlok) persze hiába tenném, arc alapú felismerés van rajta, tehát nem tudok vele mit kezdeni.


Azóta szex is van, sőt ő kezdeményezi.


Tudom nem szép dolog kutakodni, de a bizalmam már megrendült. És elgondolkodtatott, hogy vajon mire számíthatunk a gyerekkel tőle.


Vajon ezek alapján mire lehet következtetni? Lehet hogy megcsalt? És ha igen, akkor a választás után abba maradhatott a titkos viszony és elgondolkodhatott hogy mit veszithet ezzel, vagy csak sokkal óvatosabb lett?



2020. jún. 13. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megcsalt téged, nem egy alkalommal hanem rendszeresen... Azaz szeretőt tartott. Ennyi infóból a vak is látja. De ne hidd h ez alaha változni is fog, ha egy ideig abba is marad és minden jónak fog tűnni, idővel visszatér a szeretőhőz, nem véletlenül csinálta. Nem értem miért maradsz melette hiszen nem szeret.
2020. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy fogod te kiadni az útját. Teljesen egyértelmű, hogy szeretője volt/van, és ezt te is tudod. Mégis, minek kéne kiderülnie? Önáltatásban jó vagy, az biztos. Nyilván nincs rá túl nagy esély, hogy rajtakapod, amint a saját hálódban lovagolja a csaj, úgyhogy azt hazudsz magadnak, amit akarsz.

(Nő vagyok)

2020. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a zserető megunta, hogy nem hagy el titeket érte és szakítottak. Most a férjed próbálja magának bemesélni, hogy itt jó helye van, meg szexel, mert nincs kivel.

De 100%, hogy volt valakije. Arra mérget vehetsz.

2020. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Keress valakit akivel jól érzed magad,őt meg húzd le ahogy csak tudod!
2020. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!