Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a barátnőm? Több vasat tarthatott a tűzbe?

Figyelt kérdés

Októberben jöttünk össze és a kapcsolatunk elején rengeteget beszélgettünk facebooon is,azonban idővel lecsökkent a beszélgetés száma és volt hogy írtam neki,de meg se nézte csak másnap,pedig elérhető volt órákig.

Egy idő után megváltozott,ha kérdeztem,hogy mi a probléma,akkor csak annyit írt,hogy sz4r minden. Hiába kérdezgettem,nem mondta el mi a probléma. Valamikor kifakadt,hogy ő életvidám lány és nem szokott egy kapcsolatban így viselkedni.

Volt olyan is hogy késő délután írt hogy ott van a városban,találkozhatnánk.

Emiatt olyan nagy programokat nem is tudtam szervezni,csak elmentünk kajálni,moziba vagy beülni egy kávéra,stb.

Utána jobb lett a kapcsolatunk és mondta is hogy be akar mutatni a szüleinek,mert már nagyon érdeklődnek irántam illetve az összeköltözést is felvetette.

Karácsony előtt mondtam neki hogy szeretném az ünnepeket vele tölteni.

Lemondta,mert hogy megjött neki és nagyon rosszul van,de majd pótoljuk.

2 hete már hogy nem is találkoztunk egymással.


Szóval nem értettem a hangulatváltozásait.

Egyik nap még azt mondja hogy ő nem így viselkedik egy kapcsolatban,utána meg már azt akarta hogy bemutasson a szüleinek és össze is akart velem költözni.


Vajon más férfival/férfiakkal kavarhatott?



2020. jan. 3. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül. Én ebből első körben inkább azt olvasom ki, hogy csak egy céltalan, gyerekes hangulatember.
2020. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

3 hónap alatt mindenféle problémák, 2 hete nem találkoztatok, ráadásul az összeköltözés is felmerült..

Menekülj, ennél a lánynál nagy bajok vannak a toronyban!

2020. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsovel ertek egyet. Nem tudja mit akar, de en tudom, es egyertelmu hogy elso blikkre nincs oda erted. Lehet szimpi vagy neki de nincs meg a bizonyos szikra ahogy mondani szokas. Ha nem akarsz vele bajlodni hagyd a banatba. Mondom en mint ex csitri. ;))
2020. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kizártnak, hogy volt egy másik pasi is képben! Több nővel chatelgettem barátilag az elmúlt években. Ott is egész nap ment a beszélgetés, mikor írták, hogy végre találtak egy normális pasit, onnantól másnap már tojtak a fejemre! Pedig ezek 40-es nők voltak. Hasonló helytetet látok nálad is, hogy van egy srác, akiért jobban odavan vagy volt, csak az játszik vele! Így ha a ló nincs akkor a szamár is jó, helyzet van. Nincs értelme túl nagy érzelmeket vinned ebbe a kapcsolatba ezek után, mert nagy csalódás érhet! Talán jobb ha nyitsz más felé, mert gondolom te is érzed, hogy igencsak félválról vesznek itt.
2020. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kavar még melletted mással is, akivel szintén bizonytalan, vagy csak egy lökött tyúk. Mindezt ennyi idő alatt leművelte? Nem semmi.
2020. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy nagy bajok vannak a fejében.
2020. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem kavar ő ott mással is. Írnék neki hogy most mi a helyzet és ha tojik erre is akkor dobnam.
2020. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja am ha meg is van neki és állítólag szeretne komolyabb kapcsolatot veled akkor örülnie kéne hogy mellette vagy a rosszabb napjaiban is még ha olyankor nem szeretne veled aludni. Sztem kamuzik.
2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!