Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon tenleg megcsalhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tenleg megcsalhatott a baratom?

Figyelt kérdés
Kezd egyre furcsabban viselkedni. Nem szokott soha kesni mikor hazajott vagy korabban 30percel elindulni. Telefonjan is aktivaltatta az ingyen smseket es az internetet eddig ezek nem voltak de rajottem hogy mar 1honapja aktivaltatta. Multkor este jott haza es furcsan viselkedett mintha nem akart volna velem szoba allni hazajott lefurdott es ment aludni pedig szokott munka utan enni tv nezni es hancurozni is szoktunk ha nem volt tul faradt de az a heti 3-4 alkalom megvolt. Most a heten meg egysem ha rakerdek az a valasz faradt vagyok vagy roszzul vagyok.

2015. aug. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen hirtelen jött változások eléggé arra utalnak hogy másik csaj van a képben.
2015. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ez eleg hirtelen tortent l, egyik hetrol a masikra. Es nem tudom hogy mi tevo legyek kerdezzek ra? Kemkedjek utanna?
2015. aug. 19. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges rákérdezni. ÉN a helyedbe beszélnék vele, hogy mi változott, mi bántja , mondd, hogy neked ez nem tetszik, de gyengéden rá is kérdeznék.
2015. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több időt töltenék vele, ami alatt beszélgetnék, mert a féltékenységből, félreértésből nagy bajt csinálhatsz!!

Ha megteheted, lepd meg például egy vacsival (de úgy hogy ráérjen, ne kelljen másnap korán kelnie) és beszélgess vele!

2015. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!