Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért volt féltékeny a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt féltékeny a barátom az apósomra?

Figyelt kérdés
kb. 7 napja anyósom elment otthonról dolgozni, apósom pedig otthon maradt, én pedig elmentem neki segíteni takarítani. amikor a párom meglátott a fürdőben takarítani egyből haza zavart és nagyon agresszív fejet vágott, pedig nincs oka féltékenykedni. igaz nem néz ki rosszul az apja, de akkor is, ez nem normális dolog, hogy egyből rosszra gondol. és nem értem miért nem bízik meg bennem.

2015. aug. 3. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

" igaz nem néz ki rosszul az apja"

ez nekem is fura...

2015. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Giliszta88 ***** válasza:
Talán az apjában nem bízik eléggé. Lehet neki voltak már ügyei. De az is lehet,h túlzottan féltékeny típus. Ha ez a kettő pedig együtt is igaz,akkor talán itt a magyarázat.
2015. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!