Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment osztálykiránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment osztálykirándulásra, úgy jött haza hogy majdnem szakított velem. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés

Azóta nem jó a kapcsolatunk mert nem tudok bízni benne, de ő mondja hogy nem csalt meg (szerintem nem olyan), csak mindennap együtt voltunk és neki ez már sok volt, és magára is akar kis időt, meg most jön neki a szalagavató, érettségi stb. Másfél éve vagyunk együtt majdnem, és nagyon szeretjük/szerettük egymást, de engem most egy kicsit elbizonytalanított ezzel az egésszel. Higgyem el hogy nem volt semmi, vagy csak titkolja?

17L


2013. nov. 11. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kell egy kis szünet neki, ha eddig 0-24/7-ben együtt voltatok. A férfiak néha igénylik a magányt. Az pl nagyon kellemetlen, amikor állandóan megkérdezik, hogy "min gondolkozol?" -> na ettő tudok kiakadni :D
2013. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Elhiheted neki, hogy nem, mert semmi nem támasztja alá, hogy nem igy van. Ámde.

Ha "nem hagysz neki levegőt", akkor csak idő kérdése! Tessék tiszteletben tartani a másik szabadságát, hogy

magával is tudjon törődni, másokkal együtt lehessen úgy, hogy nem fél szemmel rád figyel!

Igenis KELL egy kis egyedüllét mindenkinek, a barátokkal, haverokkal, amikor nem vagy ott!

2013. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

nem csodálom h menekül

szinte megfojtod a "szerelemmel" .....

2013. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Annával megcsalt!!!
2013. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ez a "Majdnem szakitott" nagyon beszédes. A megcsalástól nem szokás szakitani, azt eltitkolni szokás :)

Viszont belekóstolt a szabadságba, és azzal szembesült, hogy hazamegy, és nem ez a szabadság várja.

Ezért szakitott majdnem. Már nem sok idő, és nem csak "majdnem" lesz. Nagyon hiányzik neki amit szinte már elfelejtett, és nem tudni mikor esz az utolsó csepp. Lehet, hogy még pár hónapig ellesztek, de az is lehet, hogy ma este megkérdezed "hová mész?" és "törik el benne valami". Az biztos, hogy ez már közel van. Abban is biztos lehetsz, hogy amikor megtörténik egyetlen pillanat alatt következik be, azonnal szakitani fog (nem tovább érzése), és nem tudod többé vissza csinálni, sőt. Akár mennyire is akarsz "harcolni érte", annál messzebre menekül. Végigcsináltam, tudom.

Azonnal változtassatok.

2013. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#Dowd. Min változtassunk? Találkozzunk kevesebbet?
2013. nov. 11. 15:09
 7/26 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen. Akár 2-3 naponta is. Tudjon magának programot csinálni, és te is magadnak. Ha van hobbija, tudja művelni. Én a párommal "sűlve-főve" együtt vagyunk, (házasok) de napközben ugye munkahely, és nagyjából 2 hetente én a barátokkal lent vagyok a lőtéren vidéken. Ő pedig barátnőzik, vagy molyol mást. És k. egyikünk sem kérdezi, hogy "hová mész", a másik elmondja, hogy ide v. oda megyek, kb: ettől-eddig, ha gáz van szólok. Pont :)
2013. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Dowd nagyon jól beszélt de ha most vagytok 17-18 évesek és másfél éve együtt...

Jövőre ha elmegy fősulira/egyetemre akkor vége. Más város más környezet, új emberek és ez az a kor amikor ki kell élje magát. Párkapcsolat egyébként sem való a felsőoktatásba. Olyankor tanulás van és a vizsgák után ordenáré buli a feszültség levezetésére, és ha még ott is türtőztetni kell magát, hogy nehogy megcsaljon valakit. Akkor majd 10 év múlva gyerekkel a háta mögött jön rá, hogy nem kóstolt elég puncit, és majd akkor hagy el, vagy kezd megcsalni. Szóval szerintem ne csak lazítsatok, a jó barátság érdekében itt most szakítani kéne. Persze nem azonnal, de készülj fel rá, hogy ha leérettségizik, és elmegy fősulira akkor tudd elengedni. Mindkettőtöknek jobb lesz, maradhat a barátság és később ha tényleg ti vagytok egymásnak az igazi újra lehet folytatni.

2013. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De én nemtudom elengedni...
2013. nov. 11. 15:20
 10/26 anonim ***** válasza:

Elengeded napokra, vagy magától megy el örökre!

Te döntesz.

2013. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!