Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment osztálykiránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment osztálykirándulásra, úgy jött haza hogy majdnem szakított velem. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés

Azóta nem jó a kapcsolatunk mert nem tudok bízni benne, de ő mondja hogy nem csalt meg (szerintem nem olyan), csak mindennap együtt voltunk és neki ez már sok volt, és magára is akar kis időt, meg most jön neki a szalagavató, érettségi stb. Másfél éve vagyunk együtt majdnem, és nagyon szeretjük/szerettük egymást, de engem most egy kicsit elbizonytalanított ezzel az egésszel. Higgyem el hogy nem volt semmi, vagy csak titkolja?

17L


2013. nov. 11. 14:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ezt hivják bizalomnak. :) A bizalom az, amikor akkor is tudod, hogy úgy lesz ahogy megbeszéltétek, amikor nem állsz mögötte egy szivlapáttal :))))
2013. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Mi értelme akkor ha úgyis elmegy, és kb elleszek felejtve?"

Nem leszel elfelejtve.


"Én lehet itthon fogok rá várni hogy jajj mikor jön már haza"

Nem fogsz, mert majd te is leérettségizel mész tovább és éled te is az életedet. Ez az elengedés, nem az hogy ő megy él te nézed és frusztrációkkal küzdesz.


És most megvédem a pasikat. Velem pont ez történt meg. Gimis szerelem jött a fősuli, és a megcsalás. És nem én kúrtam félre, hanem a lány...

Vagy több tucatszor történt meg 2 év alatt mire kibukott. Indok nem volt, csak annyi, hogy hát buli volt, ittak, és hát akarta a szexet és nem tudtam ott lenni, és nem tudta megállni. És az első után a többi egyre könnyebben jött.

Pedig egy visszafogott konszolidált hűséges lány, aki mára újra hűséges, szerető feleség és anyuka, csak nem mellettem. Tehát ne sarkítsuk ki a pasikra, mert amiről szó van az a tinikre globálisan jellemző.

Más kérdés, hogy a pasik hamarabb belemennek a szexbe, mint a lányok. Mi szinte mindig készen állunk, mint egy csőre töltött fedezőgép.

2013. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Dowd, a kérdező egyenlőre egyre inkább tanújelét adja, hogy rátelepszik. Ugye mi lesz vele, ő mit cisnáljon addig ő és akkor ő...

Nem a kapcsolatukra gondol, nem kettejükre, hanem magára. És itt meg is hal az egész.


Kedves kérdező amíg ebből nem tudsz kilépni addig marad az eredeti felállás. Te őt szereted nagyon. De amikor a kapcsolatotokra gondolsz csak a magad helyzetét veszed figyelembe, az övét nem. Így viszont nem sok jót jósolok.

2013. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg egy nagy legenda, hoyg a lányok hűségesebbek. Nem csak tini korban.

35 éves fejjel elég régóta járunk össze népes baráti társasággal (egyetemi években verbuválódott még a "mag"),

és jöttek mentek új arcok annak függvényben, ahogy jöttek-mentek feleségek/férjek/szeretők. És nem ok nélkül van ez a jövés-menés :) Olykor felakad a szemem amit a nők tudnak művelni. Néha elgondolkodom, ha csak pár ilyen "női titok" után pénz kérnék mennyire jól élhetnék :)))

2013. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
23. Igen, pontosan. Egyre inkább birtokolni akar, és csak idő kérdése mikor lesz vége.
2013. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szimpla hiszti a mit csinálsz!
2013. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!