Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elengedni osztálykirá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elengedni osztálykirándulásra, mivel tudnáám rávenni? 15/L

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és fiú suliba járok.A párommal 4 hónapja vagyok együtt,és fél elengedni osztálykirándulásra,pedig megbízhat bennem,meg ha akarnék,suliidőben is félre tudnék lépni.DE szeretem és semmi olyan szándékom nincs,csak egyszerűen ki szeretnék kapcsolódni a barátaimmal.Ez akkora baj?
2013. okt. 11. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nincs semmi beleszólása abba, hogy hova mész.
2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vagy ő hülye, vagy téged néz annak.

Egyik sem jobb.

Legyünk már reálisak... nem 15 éves közösségben történnek a megcsalások.

2013. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Kúrd análba, aztán te leszel a főnök!
2013. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NyolcOne9 ***** válasza:
15 évesen még jól kinőtt a csipája. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.
2013. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 evesen a "parom" es a "felre tudnek lepni" kifejezesek kicsit erosek, nem gondolod? Kis takony vagy meg, hova lepnel felre....
2013. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1: elenged? Tisztázzuk már: nem tilthat neked semmit, maximum megkérhet dolgokra!


2: osztálykirándulásra féltékenykedni? Ne már!


"15 evesen a "parom" es a "felre tudnek lepni" kifejezesek kicsit erosek, nem gondolod? Kis takony vagy meg, hova lepnel felre...."


Gondolom, te 15 évesen ha valami felnőtteset mondtál, és valaki azt mondta rád, hogy büdös kis takony vagy, akkor azt mondtad "fúú, bocsánat, mindig elfelejtem, hogy 15 évesen még nincs jogom ilyen kifejezéseket használni, hiszen én még kis takony vagyok!". Természetesen így történt... Hát persze...

2013. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se engedném el a lányomat, hogy majd részegre leitassák és mindenféle csúnya dolgokat műveljenek vele. A tanárok meg vígan végignézik.
2013. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1: nem a szülőkről, hanem a pasijáról.

2: te halál komolyan nem engednéd el a lányodat egy osztálykirándulásra????

2013. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*nem a szülőkről van szó, hanem a pasijáról
2013. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A párom 17 éves

a fiú osztálytól néha még én is megijedek..

remélem csak ilyen szájhús fajták.!

2013. okt. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!