Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalhat a feleségem?

Figyelt kérdés

Egy olyan nőről van szó, aki szereti ha figyelnek rá... figyeltem is rá, szerettem, elkényeztettem, mert akkor voltam boldog ha a feleségem is az.

A veszekedések egyre sűrűbbek lettek, mára már mindennel baja van. Egyszerűen folyton csak szid, mostanra egy puszit sem ad, most ideiglenesen átköltözött a másik szobába. Bejár a városba “barátnőzni” és gyakran látom hogy chatel kint az udvaron (hogy ne lássam) és az udvar végében telefonálgat. Amúgy eddig mindig előttem telefonált, gondolom vagy engem szid valakinek, vagy a legrosszabb esetben a pasasnak? Szex 2 hónapja semmi, pedig sosem volt gond a libidójával. Ha összeveszünk a válással fenyeget, de ha lenyugszik akkor elvárja a figyelmet és hogy pitizzek....

Rákérdeztem többször és tagadja. A józan eszem azt mondja, hogy nincs ideje megcsalni (1 éves a lányunk), eddig én dolgoztam és nem vettem észre semmit, most a home office alatt tűnt fel a telefonálgatás, meg hogy alig visel el engem.

Szerintetek tutira van egy harmadik, vagy csak kezd tönkremenni a házasság?


2020. ápr. 22. 19:53
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%
Sose irtam meg ilyet, de szerintem van szeretoje. Sajnalom haver 😣
2020. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Két dologra gondolok:

1. Talált valakit

2. Home office miatt többet vagytok együtt és most az idegeire mész, a jelenléteddel. (Ettől több pár is szenved mostanában)

2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ebből nem derül ki, de veled biztos baja van. Házasok vagytok, pici gyereketek van, akkor miért nem tudtok megtanulni beszélgetni?
2020. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
1 éves a gyerek? Én a helyedben egy dns-tesztet azért mielőbb elvégeztetnék.
2020. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Elég jó esély van rá. :(

Nem voltak figyelmeztető jelek az elején?

Kismillió nőtípus van, akiket jobb nagy ívben elkerülni.

2020. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nő létemre ha én így viselkednék, biztos másik férfi lenne a dologban.
2020. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Biztos megkérném, hogy mutassa meg a telefonját kivel beszélget ennyit mostanában.

Ha nincs mit tagadni, max hozzád vágja, hogy mt kíváncsiskodsz. Nézd meg az időpontot mikor telefonal, este meg elkéred. Ha a hiváslitájából hianyzik az adott időpont, kezdhetsz gyanakodni.

2020. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem egyértelmű. Imádom a férjem, DE 40 m²en élünk jelenleg,(vettünk egy kertes házat,de az felújítás alatt) home officeban van itthon, 8 hónapos a fiúnk. ÉS AZT ÉRZEM MEGFOJTOM. ;) Be vagyunk zárva, és ez borzasztóan megvisel ( veszélyeztetett terhes vagyok,3 hónapos, szóval nincs mászkálás. Sétálni is mindig 3an megyünk. Szóval lehet, hogy simán csak sok a feleségednek is a helyzet.
2020. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelműen van valaki szeretője!
2020. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
#8-as! 8 hónapos a gyerek, de mellette már megint 3 hónapos terhes vagy?!
2020. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!