Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalhat a feleségem?

Figyelt kérdés

Egy olyan nőről van szó, aki szereti ha figyelnek rá... figyeltem is rá, szerettem, elkényeztettem, mert akkor voltam boldog ha a feleségem is az.

A veszekedések egyre sűrűbbek lettek, mára már mindennel baja van. Egyszerűen folyton csak szid, mostanra egy puszit sem ad, most ideiglenesen átköltözött a másik szobába. Bejár a városba “barátnőzni” és gyakran látom hogy chatel kint az udvaron (hogy ne lássam) és az udvar végében telefonálgat. Amúgy eddig mindig előttem telefonált, gondolom vagy engem szid valakinek, vagy a legrosszabb esetben a pasasnak? Szex 2 hónapja semmi, pedig sosem volt gond a libidójával. Ha összeveszünk a válással fenyeget, de ha lenyugszik akkor elvárja a figyelmet és hogy pitizzek....

Rákérdeztem többször és tagadja. A józan eszem azt mondja, hogy nincs ideje megcsalni (1 éves a lányunk), eddig én dolgoztam és nem vettem észre semmit, most a home office alatt tűnt fel a telefonálgatás, meg hogy alig visel el engem.

Szerintetek tutira van egy harmadik, vagy csak kezd tönkremenni a házasság?


2020. ápr. 22. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyéves gyerek mellett ha akarna se tudna annyit logisztikázni, hogy összejöjjön akár csak egy titkos légyott is. Ha van is valaki képben, akkor az már évek óta van, nem mostanában ismerte meg.
2020. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyszerűbb lenne vele leülni ée megbeszélni hogyan lehetbe javítani. Itt csak tippelgetnek lehet van lehet nincs, beszélhet a barátnőjével. Nem tudjuk milyen temperamentumú a nő, 1 éves gyerek mellett meg a " nincs idő megcsalni" arra van ideje amire akarja. Ha hiányzik neki a kufírc míg alszik a gyerek apa meg dolgozik ( melóhelyen) akkor megteszi.


Lekéne vele ülni.

2020. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Van valakije, eléggé tipikus viselkedés.
2020. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
1 éves gyerek mellett.Biztos h tied a gyerek?Ez a viselkedés pedig arra utal h van valakije.
2020. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Nekem van szeretőm,de nem csinálok semmi ilyesmit,túl feltünő lenne.Szerintem inkább csak kezdesz az agyára menni.N
2020. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Hogy idáig előtted telefonált, most meg nem, meg hogy ilyen könnyen vagdalkozik a válással, ez alapján gondolnám, hogy lehet talán valakije.
2020. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerető már megvan egy ideje, lehet hogy a gyerek sem a tiéd. A feszültség abból adódik nála és azért lett rosszabb a helyzet, mert most otthon vagy home officeban. Így nem tud akkor és annyit dumálni, chatelni amennyit akar és nem is tud találkozni vele. Lehet hogy az udvarló is követelőzik. Azt szerintem felejtsd el, hogy nincs ideje gyerek mellett, pikk-pakk megoldja, ha akarja. Lehet nem is igényel túl nagy logisztikai tervezést a szex, mert a közvetlen közeletekben van a hódoló, esetleg olyan spermázza akire nem is gondolnál.
2020. ápr. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%

Szia. nem olv el az előző válaszokat. A home office azért kikészít mindenkit. Sülve-főve nonstop együtt lenni nem egészséges ha két ember szereti egymást, akkor sem. Ezért jó pl. külön mh-en dolgozni.

DE! amiket leírtál, valóban nem normális dolog, egy egészséges házasságban nem kellene, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Csak azt tudom tanácsolni, hogy pr meg megoldani, h addig vki vigyázzon a kicsire, és semleges helyen kettesben, gyerkőc nélkül nagyon komolyan vedd elő a témát és pr meg megbezsélni. A semleges helyszín azért kell, h ne rendezzen jelenetet/ kisebb eséllyel rendezzen jelenetet.

2020. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!