Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat? Vagy allergiás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat? Vagy allergiás vagyok a gumira?

Figyelt kérdés
Ha a férjemmel nem vagyunk hetekig együtt, teljesen rendben vagyok nőgyógyászatilag. Most 2 hónap után lefeküdtem vele, megint viszketés, meg folyásom is van. Fél megszakítással csináljuk a végén húz gumit.
2020. márc. 11. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én allergiás vagyok a gumira, de annak nem ilyen tünetei vannak (nálam, legalábbis). Ha erre gyanakszol, nagyon jó latexmentes gumikat is lehet kapni, de én inkább arra gondolnék, hogy valami fertőzést adogattok egymásnak oda-vissza. Nem feltétlenül csal meg, de simán lehet, hogy a te szervezeted mindig leküzdi a fertőzést, ő viszont nem kezeli magát, és ismét visszaadja neked. Ugye pasiknál az ilyesmi tünetmentes, és zseniális hordozói tudnak lenni a mindenféle gombáknak, baciknak.

Ha más okod nincs gyanakodni, akkor emiatt én nem feltételeznék megcsalást, de ha egyébként is gyanús, akkor viszont benne lehet a pakliban, hogy mástól hordja haza a boldogságot.

2020. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán menj el orvoshoz?
2020. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam többször. Kapok gyógyszert, kúpot. Rendbe jövök, aztán hallgatom, hogy félre kefélek.
2020. márc. 11. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És a férjednek nem ír fel a doki semmit? A párokat együtt szokták kezelni, főleg ha egyértelműen nemi érintkezés következtében jelentkezik a probléma. Nyilván ő is fertőzött, és az ilyen "viszketős" nemi fertőzések férfiaknál tényleg igen sokszor tünetmentesek maradnak. Ha a férjed nem kapott gyógyszert, javaslom, hogy keress fel inkább egy másik nőgyógyászt.


Az egyes válaszoló minden szavával egyetértek!

2020. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt, hogy felírtak, vagy nem vette be, vagy bevette de én voltam a világ legnagyobb k.... vája. Nem hiszi el, hogy nem csak így lehet összeszedni, hanem wcn vagy strandon.
2020. márc. 11. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
De epp azt mondjak a tobbiek is hogy o adogatja neked..na mindegy. Tehat te ot vadolod hogy megcsal, o meg teged. Csodas. Mintaferj lehet hogy ha nem segiteni akar hanem vadolgat. Egyértelműen fertőzést adogattok egymasnak. Huzzatok vegig gumit, amig ki nem kezeltetitek magatokat. Egyutt kezeljen titeket az orvos, ha meg ennyire f.. hogy nem szedi a gyogyszert elgondolkodnek kell-e ez a csodálatos házasság.
2020. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

08:57-es vagyok. Én pl. kaptam el ilyesmit 13 évesen egy közös vizesblokkos kempingben, semmi közöm nem volt fiúkhoz.


És 21 évesen is, fogalmam sincs hol, talán plázavécében. A barátom is szépen végigcsinálta a gyógyszeres kezelést, nem merült fel egyikünkben sem, hogy bármelyikünk hűtlen lenne. Azóta már házasok vagyunk.


A környezetemben több, a tiétekhez hasonló eset volt. Egy párnál a fiú szintén nem akarta használni a gyógyszert, merthogy neki "nincs semmi baja". A lány hónapokig (vagy talán 1-2 évig is) újra-újra fertőzödött, csak akkor maradt abba, amikor szakítottak végre.


Egy másik fiatal párnak mindkét tagján jött ki valami (ennél kicsit komolyabb) nemibaj, ők kerítettek valahonnan egy olyan nőgyógyászt, akihez együtt mehettek el, mert úgy megijedtek, hogy már mindketten kételkedtek a másik hűségében. Az orvos megnyugtatta őket, hogy nem feltétlenül volt a dologban harmadik.


Aztán volt olyan házaspár is, ahol a feleség folyton visszatérő fertőzése miatt a nőgyógyász a tünetmentes férjnek is írt fel gyógyszert, aki ezt furcsa rémülettel fogadta, ugyanis félrejárt. Ő eleve is gyanús volt, indokolatlanul sok nőismerőssel, "beszélgetéssel", és abnormális közvetlenséggel a nők irányában. Szóval ott a nőnek voltak tünetei, de mégis a férfi volt a "világ k..ja".


Ha fontos neked, akkor keress te is egy orvost, aki hajlandó felvilágosítani a férjedet, vagy olyan ismerősöket, akiknek vannak hasonló történeteik, amikkel meggyőzhetik. Már ha van erre esély. Te tudod, mennyire fafejű.

2020. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez volt a probléma a volt férjemmel. Nálunk viszont ki is derült az összes megcsalása. Elváltam, azóta nincs ilyen problémám. Nem mondom, hogy a tiéd is félrekefél, de azért erősen figyelnék rá, ahogyan a házasságomban is tettem. És nem volt alaptalan a kételkedésem.
2020. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

2 hónapig nem fekszel le vele? Ez nagyon kevés. Nem csoda, ha arra gondol, félremész. Te is feltételezheted ezt.

Miért nem vizsgáltatod ki, hogy mi okozza?


A "fél megszakítás" hülyeség. Egyik ismerősöm is ezt csinálta, jövő héten szül.

2020. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!